Волкер: Російським окупантам доведеться відшкодувати завдані Україні збитки

Волкер: Російським окупантам доведеться відшкодувати завдані Україні збитки

Через агресивну політику Москви, зокрема, через незаконну анексії Криму і військових дій на Донбасі, Україні було завдано дуже великої шкоди, який необхідно спробувати «монетизувати».

Як передає replyua.net, таку точку зору в спеціальному інтерв'ю для програми «Завтра», що виходить на телеканалі «112.Украіна», озвучив спеціальний представник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер.

При цьому він зазначив, що вести розмови про відшкодування Кремлем завданих Україні збитків після анексії Криму та окупації Донбасу було б правильно після того, як на українських територіях відновиться мир.

Зараз же найважливіше завдання, за словами Волкера, це навести мир і спокій на сході України. «Необхідно переконатися, що немає загрози гуманітарної катастрофи для місцевих жителів, для людей, які вже втомилися від війни. Що немає порушення суверенітету і територіальної цілісності України. Потім вже можна буде думати про «реконструкції» », - вважає дипломат. Курт Волкер впевнений, що вести розмову про обурення шкоди можна буде в майбутньому, а зараз «треба зупинити конфлікт і подбати про людей».

Відео дня

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up