Поліція викрила організовану злочинну групу

Поліція викрила організовану злочинну групу

З затвердженням нового керівника поліції в Козятинському регіоні, навіть неозброєним оком видно, що поліція при тому ж складі і кількості значно покращила роботу.

Зафіксоване хабарництво, нелегальний гральний бізнес, ведеться робота по протидії наркоманії. Це підтверджує навіть громада міста і району. А цей тиждень ознаменувався розкриттям серійних викрадень з магазинів нашого та Калинівського районів.

 

У одному з приватних будинків Козятина поліція вилучила чимало крадених алкогольних напоїв, цигарок, продуктів харчування. У скоєнні низки злодійських проникнень у магазини підозрюються два мешканці Козятина. Речові докази вилучались з помешкання, де проживає неповнолітня дитина. Назвати це гідним для перебування тут малечі важко. Сусіди розповіли, що мати часто кидає її напризволяще.

Відео дня

Прикро, що у таких людей на вихованні неповнолітнє дитя. Відповідні служби соціального захисту дітей проморгали, до роботи ставляться недобросовісно? На облік родину не поставили? Це свідчить, що ситуацією в місті не володіють — або не вміють, або не хочуть. Адже такі злочини відносяться до категорії, якій можна запобігати, передбачати та попереджувати.

https://vn.20minut.ua/Kryminal/produktiv-na-15-tisyach-griven-vkrali-iz-magazinu-v-seli-shiroka-grebl-10594974.html

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (2)
  • городянин

    "Зафіксовані такі злочини, як хабарництво, протидія нелегальному гральному бізнесу, протидія наркоманії"...

    ПРОТИДІЯ ... - злочин?

    Волкова Катя reply городянин

    Дякуємо за зауваження! Виправимо неправильне формулювання речення якомога скоріше.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up