Політична шизофренія по-козятинськи

Політична шизофренія по-козятинськи

«Многоликий Вы наш…» («Гараж» реж. Е. Рязанов)

Після приходу на посаду, з нашими мерами стаються дивні метаморфози. Їх «перемикає» рівно на 180 градусів. У голові починають лунати чисельні голоси «радників» і «радниць», які керують поведінкою до цього адекватних людей. Через специфічності стану, критичне мислення не працює, внутрішні гальма відмовляють. Дії особи стають непередбачуваними, вона може становити небезпеку для себе і оточуючих.

Фотографія

 

Відео дня

Складається враження, що кабінети і меблі міськради випромінюють щось потойбічне. Медикам не довіряють, місцеві батюшки безсилі, свята вода не допомагає, молитви не працюють. Впору запросити мисливців за привидами, бійців-екстрасенсів і толкового екзорциста, щоб попрацювали над приміщеннями і персоналом.

Перед виборами Олександр Дмитрович мав глибоке переконання про необхідність створення однієї потужної лікарні, обіцяв повернути в бюджет кошти, які попередня влада розікрала на «розкопках» теплотрас (близько 2 млн грн), навести порядок з якістю дорожнього покриття, яке розвалюються через 3-5 місяців після «ремонту».

Перекласти

Фотографія

Що ми бачимо наразі?

“Достойно” оцінено стиль роботи попередника, міський голова прекрасно уживається і співпрацює з частиною команди О. Гвелесіані, яких раніше таврував корупціонерами і злодіями. Дороги, як «сипались» через кілька місяців після ремонтів, так і сипляться, на їх ремонти і надалі списуються кошти бюджету по кілька разів на рік.

Валерій ЯСНИЙ, лікар-анестезіолог

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up