«Побудував цілий ряд об'єктів виробничого, соціального призначення». Пам'яті Геннадія Дубенкова

«Побудував цілий ряд об'єктів виробничого, соціального призначення». Пам'яті Геннадія Дубенкова
  • Цього дня 1950 року народився Геннадій Дубенков (02.04.1950- 13.10. 2022 року) — керівник Козятинського райкому 1985-1990 роки, народний депутат України 1990-1994 роки. Завдяки його ініціативі та під пильним керівництвом в місті Козятині та Козятинському районі зроблено багато добрих справ. Побудовав цілий ряд об'єктів виробничого та соціально-культурного призначення.
  • Згадуємо керівника Козятинського райкому

Геннадій Дубенков народився 2 квітня 1950 року в селянській сім’ї селі Степанівка, що на Вінниччині. Після закінчення технікуму працював за спеціальністю в колгоспі на то й час імені Карла Маркса.

  •  З 1969 по 1971 рік служив в армії. Після демобілізації до 1972 року працював в колгоспі імені Леніна села Степанівки інструктором методистом зі спорту.
  • У 1972—1973 роках закінчив  Українську сільськогосподарську академію і здобув спеціальність зоотехніка. 
  •  У 1973—1975 роках працював зоотехніком, та секретарем партійної організації КПУ колгоспу імені Леніна села Степанівки. 
  •  У 1975—1977 роках — інструктор організаційного відділу Теплицького районного комітету КПУ Вінницької області.
  •  З 1977 року по 1978 рік — 1-й секретар Теплицького районного комітету ЛКСМ У Вінницькій області. 
  •  У 1978 по 1983 рік — 2-й, а потім 1-й секретар Вінницького обласного комітету ЛКСМУ. 
  •  У 1983—1985 р. — слухач Академії суспільних наук при ЦК КПРС.
  •  У 1985 році Геннадій Дубенков почав працювати в Козятинському районі. Його обрали 2-м секретарем  Козятинського районного комітету КПУ Вінницької області.

У листопаді 1985 року його обирають 1-м секретарем Козятинського районного комітету КПУ Вінницької області. Від 18 березня 1990 року — Народний депутат України по 13 виборчому округу. Козятинський район він очолював до 1991 року.

За 5 років на посаді керівника Козятинського району він зробив багато корисного

 

Відео дня

 

З ініціативи Дубенкова в селі Білопілля побудували музей Хліба. В місті Козятині за його ініціативи «виріс» будинок соціального забезпечення, школа №4, будинок для воїнів-афганців, встановили пам’ятник-танк на честь визволителів міста, побудували тунель, якого довгий час у нас не вистачало. Церква Почаївської ікони Божої матері також збудована за його і отця Анатолія ініціативою.

Кому довелось працювати при Геннадію Дубенкову згадують той період, як період розвитку району.

— За його ініціативи побудували цілий ряд об'єктів виробничого та соціально культурного призначення, зокрема:будинок піонерів, соцзабез,піонерський табір «Пролісок», музей Хліба с.Білопілля та багато інших. На жаль,13 жовтня 2022 року Геннадій Олексійович відійшов у вічність. Царство небесне і вічна йому пам'ять, — прес-центр Козятинської міської організації ветеранів

Після депутатських повноважень він з 1994 до 1997 року очолював Вінницьке обласне управління хлібопродуктів. З 1997 р. до виходу на пенсію працював генеральним директором Вінницької обласної Асоціації «Хліб Вінниччини» і Вінницького обласного дочірнього підприємства ДАК «Хліб України». 

До останнього він був оптимістом і боровся з недугою. У жовтні 2022 року з Геннадієм Дубенковим прощалися в обласній  філармонії «Плеяда» у Вінниці.

Читайте:

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (28)
×
0%
  • Redmi Exe 4 квітня 2025 р.

    Це має стати визитівкою Козятинщини.Сьогодні , як ніколи нам потрібно об'єднатись та сповідувати ідеологію порядності,відповідальності, результатів , особливо посадових осіб та державної служби , щоб розвивати  наш край , піднімати авторитет влади
  • Redmi Exe 4 квітня 2025 р.

    Назвати іменем Геннадія Олексійовича вулицю потрібно .Але це мало !Пропоную ще створити фонд імені Геннадія Дубенкова , при міській раді кожна громада бувшого району кожен рік буде перераховувати розумні кошти , щоб кожен рік за неупередженим рішенням визначати переможця : учня , студента , голову , депутата, керівника СФГ , спортсмена - які досягнуть успіхів та прославлять Козятин та громади !Вручати премію в святковій обстановці ! Нехай про це знає вся Україна .
  • Микола Співаченко 3 квітня 2025 р.

    Я не розумію,хоча знаю,хто і для чого продукують дубенкова?!Вкрав службову квартиру і продав комсомольцю.Це злодій.Я промовчу,а це відомча квартира.Є. Можливість націоналізувати.Прошу п'яту колону і раду ветеранів затукнути.разом з  квартальними комітетами бо хочуть вулицю назвати іменем дубенкова .давайте обговорим .Прошу.
  • Надя Катерещук 3 квітня 2025 р.

    Вічна пам'ять...
keyboard_arrow_up