Перевірки, як у СІЗО: жорстокі правила для заробітчан показали в дії

Перевірки, як у СІЗО: жорстокі правила для заробітчан показали в дії

Більшість із них не пам'ятають таких суворих заходів за весь час своїх поїздок за кордон

До сусідньої Польщі з початку року змінили правила в'їзду для українських трудових мігрантів. Відтепер потрапити туди можна виключно за запрошенням роботодавця. Втім, більшість з них не мають подібних документів, тому просто на кордоні їх повертають назад, і це стосується не тільки наших співвітчизників.

Таких суворих правил заробітчани не пам'ятають на всю історію, як запевняє один із мешканців Вінниці Сергій Данилюк, котрий сам вже давно виконує будівельні роботи за кордоном:  

Відео дня

"Усіх виводять з автобуса та перевіряють сумки. Спочатку на металошукачі, потім просять вивернути всі речі. Причім, якщо раніше прикордонник просто переглядав, що у торбі, то тепер просить усе викласти та знову скласти. Навіть дно перевіряли", - згадував він в коментарі.

Сергій перебував у Польщі за офіційним договором, але тепер цього не достатньо. Повертають просто з прикордонної зони і тих чоловіків, котрі не досягли 27 років – забирають на службу до армії.


"Хто має зв'язок з роботодавцем, може подзвонити йому. Роботодавець дзвонить на митницю та дає підтвердження, що працює з таким працівником. Також має прислати запрошення в електронному вигляді. Це години очікувань. Якщо зазвичай дорога до Гданська забирала 18 годин, то цього разу їхав понад 40, а вартість квитка ніхто не повернув. Мені довелося заплатити ще й польським перевізникам, щоб доїхати до Варшави, а потім ще й за електричку до Гданська. Насамкінець ще й за таксі, бо в місто я потрапив пізно вночі. Уся поїздка обійшлася в 3 тисячі гривень замість 1100, як планувалося", – підсумував Данилюк.

Дивіться: скільки в середньому заробляють українські мігранти у Польщі

Українцям розповіли таємні сторони життя мігрантів у Польщі.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up