Націоналісти в Іспанії

Націоналісти в Іспанії

Гуртуйте навколо себе однодумців

За сприяння голови громади "За права, честь і гідність українців в Іспанії" Юрія Чопика, ветерани московсько-української війни — гранатометник добровольчої чоти "Карпатська Січ" та активіст Резерву Дивізії "Галичина" у Львівській області Михайло Лапчук відвідали могилу офіцера Дивізії Зброї СС "Галичина", незламного патріота України, доктора гірничих наук, старійшини української спільноти в Іспанії Теодора Барабаша.

До скромного гробівця родини Барабашів на відомому в Мадриді цвинтарі Альмудена делегацію супроводжувала донька пана Теодора - Соня Барабаш Бустельо. Їй ми вручили книгу "Українська Дивізія "Галичина". Пані Соня була приємно вражена нашим візитом. Також ми спільно обговорили важливі моменти щодо увіковічнення пам'яті Теодора Барабаша на його малій батьківщині - у селі Малий Ходачків Тернопільської області.

Саме завдяки настановам пана Теодора "Гуртуйте навколо себе однодумців", було засновано в Іспанії об'єднання українських націоналістів Українська Патріотична Асоціація “Воля”. Назавжди українці повинні пам'ятати його пораду — послуговуватися у своїй діяльності заповідями Декалогу українського націоналіста, зокрема навчитися говорити про справу не з ким можна, а з ким треба.

Відео дня

Вічна пам'ять, честь і слава!

 

Іван ВОВК, голова Української Патріотичної Асоціації “Воля”

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up