На роботу в армію

На роботу в армію

Гостем редакції став командир зенітного ракетного взводу А2613, старший лейтенант Євген Бушуєв, який приїхав у Козятинрський військкомат відібрати кандидатів на контрактну службу в окремий десантно-штурмовий батальйон. Знаходиться частина у місті Болград Одеської області.

— Кого відбираєте у військовослужбовці за контрактом на посади солдатського, сержантського, молодшого офіцерського складу?

— По-перше, тих, хто  перебуває у запасі, має середню, професійно-технічну або вищу освіту. Запрошуємо на службу також учасників АТО, військовослужбовців запасу, випускників військової кафедри та осіб, які не проходили військову службу.

 

Відео дня

— Які є вакансії?

— Водії бойових машин, артилеристи, навідники, розвідники, снайпери, медпрацівники.

 

— І які вимоги до кандидатів?

— Середні та вища освіта, придатність до військової служби за станом здоров'я, готовність здійснювати стрибки з парашутом, готовність до виконання завдань в зоні проведення АТО, відсутність судимості, бажання проходити службу у Високомобільних Десантних військах Збройних сил України.

 

— Які гарантії від держави?

— Конкурентне грошове забезпечення (збільшене від липня 2017 р.): солдати - від 8 тисяч гривень, сержанти - від 9 тисяч гривень, офіцери - від 10 тисяч гривень. Щорічна оплачувана відпустка від 30 днів плюс виплати на оздоровлення в розмірі 70% місячного грошового забезпечення. Термін служби в ЗС зараховується до страхового стажу. Пенсія — після 25 років служби.

За словами військового, укладення контракту гарантує якісне і сучасне речове забезпечення та харчування за рахунок Міністерства оборони та безкоштовне медичне обслуговування і лікування. Контрактники мають право на безкоштовне отримання житла та компенсація оренди житла. Вони можуть здійснювати безкоштовне навчання у вузах під час проходження служби. Існує можливість отримання офіцерського звання для громадян з вищою освітою.

Хто має бажання приєднатися до команди професіоналів, всі довідки може отримати за телефоном (063) 739-47-09.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up