Молочники не можуть поділити безкоштовні місця

Молочники не можуть поділити безкоштовні місця

На таке споглядати не приємно

Десь о дев’ятій годині на вулиці Земляка, що біля ринку “Хлібодар”, чувся підвищений жіночий голос. Це біля воріт на вулиці Пушкіна сперечалися двоє жінок, які торгують молоком. Вони ніяк не могли поділити торговельне місце, тому що кожна вважала себе правою.

По суті не праві були обоє, тому що молочну продукцію потрібно продавати в спеціально відведених місцях (павільйонах).

Відео дня

Тільки виникає питання, чому торгуючі стоять на дорозі, а не йдуть у павільйон? Виходить, що продавців молочкою не влаштовує ціна послуги, яку вони платять за місце та за аналіз продукції? Повноцінний ринок функціонує лише в тому випадку, коли покупець та продавець сходяться в ціні.

А адміністрація ринку контролює ситуацію, щоб на ринку було як більше торгуючих. А не стає посередником між торгуючими сторонами.

Хто готовий викинути близько 30 гривень від своєї мізерної пенсії, коли виніс на ринок дві пляшки молока, три кружки сиру та банку сметани. Ринок повинен бути регульованим.  Тоді люди з вулиці прийдуть в павільйони. Можливо тоді й не буде потреби сперечатися за місце.

А, можливо, в павільйон не хочуть йти, тому що там можуть виявити всі вади молока. Адже часто взяту у молочниць продукцію ганьблять покупці. Виявляється, є недобросовісні, які в молоко добавляють крохмаль, пральний порошок, перекис водню, антибіотики.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up