Куди піти до вітру в Козятині

Куди піти до вітру в Козятині
  • У неділю, 22 жовтня, громадські активісти організували в Козятині рейд по громадських туалетах.
  • Виявляється, в місті є достатня кількість громадських туалетів. Аж 87! Але в якому стані більшість!
  • Про громадскі туалети в установах можна сказати, що зайти туди приємно і не тільки тому, що туалет в приміщенні. А ось ті, які знаходяться на дворі, діляться на чотири види.

Що прибираються

До таких можна віднести вбиральні на стадіоні “Локомотив”, автостанції, на залізничному вокзалі, на колгоспному ринку, в дворі пошти, в провулку Кузнечний, в центральному сквері (погодинно).

 

Відео дня

Куди краще не заходити

До другої категорії можна віднести туалети, до яких краще не заходити, якщо близько немає води. Та й гарантії немає, що відмиєшся швидко. До таких старобудів можна віднести туалет, що в дворі біля управління соцзахисту населення, в парку залізничників, на вулиці Васьковського.

 

Зарослі

Є ще туалети, до яких не можна добратися через зарослі. Такі туалети, судячи з протоптаних доріжок, функціонують. Правда, користуються ними одиниці і мабуть від безвиході. До таких відносяться вбиральні на вулиці Винниченка, що в дворі ПЧ-7, в дворі музею історії, на вулиці Білоцерківській, що напроти АЗС.

 

Під кутом 30 градусів

І до четвертої категорії відноситься туалет, що на вулиці І. Франка біля магазину. А ще кажуть вбиральня на спорткомплексі. Це так кажуть. Ми, проводячи рейд, ніякого спортивного комплексу там не помітили. В середині туалету чисто, тільки заходити туди страшно. Стоїть він не на надійній основі та ще й нахилився від старості. Є ймовірність, що зайшовши в середину такої конструкції, можна змінити позу проти своєї волі, помінявши стоячу чи сидячу на горизонтальну.

Окремо хочеться виділити тих відповідальних працівників, яким у спадок дістались будови часів генсеків. Туалети дійсно старенькі та зайти туди можна (це ті, “що прибираються”).

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up