Ганьбу церковника на Козятинщині “порішали”

Ганьбу церковника на Козятинщині “порішали”

Одні священики електроопори автівками збивають, інші духовний карман зі своїм плутають.

Тільки хреста зі священиків, які провинилися, ніхто не забирає. От і думають люди, що такого зробив батюшка села над Гуйвою, що вищестоящі представники церкви хотіли позбавити його церковного звання? Та чоловік, який встановлював у церкві свої неписані правила, не розгубився і з ключами від церкви десь зник. Кажуть, що вищі церковні чини приходили до його домівки. Та матушка не могла сказати, де він. Та за пару днів блудний син повернувся і хреста з його рук вже не забирають. То що ж робити людям? Коли на рівні області чи району є “рішали” в рясах? Усе простіше тим, хто думає не ходити в ту церкву, тому що Бога в ній нема.

Багато людей церкву вважають Божим храмом. Хтось іде туди просто помолитися. Хтось, хто вважає себе грішним і поспішає до сповіді. Головне, що в Храмі є представник від Бога — священик, який від імені Бога виконує службу Божу для людей. З віруючими людьми все зрозуміло — їм є до кого йти. А що робити, коли священик грішний?

Дмитро Артемчук

Відео дня

Читайте більше тут  https://koziatyn.info/Vid-Chytachiv/na-vinnichchini-svyaschennika-yakogo-zvinuvachuvali-u-prorosiyskih-pog-10667013.html 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Гость

    В Казатине нету нормальных священников, одни крахоборы.  Когда это было, что бы в церкви висел прейскурант на ихние услуги.   Каждый из Казатинских священников гребет в свой карман так, что  тот бедный лопнет. Нет у них ни совести ни веры. Позор такой церкви.  Из-за таких "священо служителей" в церковь идти не охота. Был в Казатине один настоящий священник Отец  Александр, земля ему пухом. Вот то был священник от Бога, а это шушваль мелочная. Покажите мне хоть одного нормального батюшку который будет ходить освячивать квартиры  поздно вечером, да не один нормальный не пойдет. А на проводы как они на кладбище один одного перегнать пытаются, ну прям  эстафета у них или забег на время.  Спросите хоть одного из этих святош - Зачем нужен посредник между Богом и человеком, да никто не ответит.  Позор таким  святошам. ПОЗОР!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up