Українці, з Днем Незалежності України!

Українці, з Днем Незалежності України!

Від імені колективу газети “RIA-Козятин”, своїх однопартійців ПП “Громадянська позиція”, підприємців Козятинщини сердечно вітаю громаду міста і району із національним святом нашої державності — Днем Незалежності України!

Раніше, до окупації Криму та початку бойових дій на сході України, це свято не мало ціни або просто виділялось “відгулами” на роботі. Тепер усе навпаки. Ціна свята неймовірна. Це тисячі солдатів ЗСУ, що поневіряються на передовій. Тисячі полеглих молодих хлопців. Десятки тисяч покалічених фізично і психологічно. А скільки обездолених дітей! Мільйони переселенців. А скільки ще проллється крові та обірветься життів молодих людей? Не відомо. Опинюсь серед них я, чи ні? Та стверджую: я серед тих, хто відстоює словом і ділом мій Прапор, мою Україну. Це моє свято і моєї родини. Сьогодні печальне, але буде і радісне, бо ми живемо сьогодні, закладаючи основи для майбутніх поколінь.

Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України — демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти.

Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України в єдиному прагненні зміцнити силу і славу країни.

Відео дня

Нам судилося стати учасниками творення новітньої Української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

З нами Бог і Україна.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Зі святом Вас, дорогі краяни!

Слава Україні! Героям Слава!

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up