Відкрили пам'ятну дошку Герою Олександру Трачуку

Відкрили пам'ятну дошку Герою  Олександру Трачуку
  • Сьогодні, 22 травня відбулося урочисте відкриття пам'ятної дошки Герою Олександру Трачуку. Воїну, який загинув у боях за нашу Батьківщину на будівлі школи, де він навчався.
  • На заході були присутні члени родини загиблого, друзі, учні та освітяни, представники місцевої влади та громадськості.

— Відкриття пам'ятної дошки Олександру Трачуку — це данина пам'яті герою, який віддав своє життя за нашу Батьківщину. Його подвиг буде назавжди жити в наших серцях, — пише Козятинська громада

Відкрити дошку надали право його синам Єгору та Даніїлу.

Після виступів присутні вшанували пам'ять Олександра Трачука хвилиною мовчання. До пам'ятної дошки були покладені квіти.

Відео дня

Про Героя

Народився Олександр 23 травня 1994 року в с. Махаринці. Тут закінчив школу. Далі вступив до нашого училища, де здобув професію – плиточник – штукатур. Любив автомобілі. Працював у службі перевезення пасажирів. Багато хто з козятинчан пам’ятають його, як усміхненого, порядного таксиста. У 2022 році працював у Київській охоронній фірмі.

Для меншого брата був прикладом для наслідування, братом якого тепер так не вистачає. Сашко ніколи не цурався домашньої роботи, завжди допомагав родині, завжди послухає та підтримає. Щодня телефонував мамі, що для синів, зазвичай, це рідкість.

Коли почалось повномасштабне вторгнення окупантів на нашу землю, почуття відповідальності за свою країну та дім у Сашка загострилось. Сам пішов до військомату. Казав «у мене 2 сина, хочу бути гідним прикладом для них».

7 березня 2023 року був призваний на військову службу на посаду оператора 1 – го десантно – штурмового взводу, 3 – ї десантно – штурмової роти, 3 – го десантно – штурмового батальйону військової частини А0224. Проходив навчання у Великобританії.

Повернувшись —  потрапив у зону найзапекліших боїв на Донецькому напрямку. Старався і тоді бути постійно на зв’язку, щоб рідні не хвилювались. Коли дзвонив мамі, запевняв, що все добре. Коли був на позиції – мовчазна пауза була довшою, нестерпнішою… та коли була якась перерва – одразу давав про себе знати. Знову повторював «мам, все добре».

Вірний присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, під час виконання бойового завдання, в районі виконання завдань за призначенням в ході ведення бойових дій в районі населеного пункту Новомихайлівка, Донецької області 18 червня 2023 року солдат Олександр Трачук — загинув.

Про наших Воїнів, які віддали своє життя за Україну читайте у рубриці «Герої не вмирають»

Читайте:

Віддав життя за Україну Герой з Козятинської громади Вадим Тітов

Життя Максима обірвав ворожий дрон, коли він виконував бойове завдання

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up