Бійцям з козятинської тероборони потрібен бус. Організували збір — долучайтесь

Бійцям з козятинської тероборони потрібен бус. Організували збір — долучайтесь
Фото ілюстративне. Такий бус потрібен для виконання бойових завдань нашим землякам
 • Наша землячка, військовослужбовиця Інна кілька днів тому оголосила  збір коштів на автомобіль з підвищеною кількістю пасажирських місць та вантажу.
 • Бус потрібен підрозділу, де служать воїни з козятинської тероборони.
 • Ціль — 400 тисяч гривень.

З проханням допомогти поширити інформацію про збір коштів на авто для виконання бойових завдань звернулися родичі та знайомі військовослужбовиці Інни з Дубових Махаринець. Авто необхідне вже, адже підрозділ військової частини А7339, Козятинська тероборона, перебуває в зоні бойових завдань на Донеччині. Тож Інна, залучившись підтримкою побратимів  та волонтерів, наважилася відкрити збір та відкрила банку.

Хочемо трішки розповісти, як саме Інна потрапила у лави військовослужбовців. Вона — доброволець. Народилася у Дубових Махаринцях, проживала з родиною деякий час в Козятині, потім — в Ірпені. Працювала в школі, потім — на залізниці. Саме в Ірпені їх і застало повномасштабне вторгнення рф в Україну. 

— Ми поїхали в Козятин до батьків. Пішла допомагати добровольцем і залишилася, — розповідає Інна. — Служу ще з  26 лютого 2022 року.

Відео дня

Тепер щодо збору — його організували для особового складу військової частини А7339. Бійцям, в період безпосередньої участі в бойових необхідний автомобіль з підвищеною кількістю пасажирських місць та вантажу. Орієнтовно це Opel Vivaro. Ціль — 400 тисяч. 

— Я ніколи не відкривала подібні збори, тож сподіваємось на підтримку. Хотілося би пошвидше його закрити, — додає Інна

Тож давайте будемо активними і допоможемо нашим землякам, які боронять нас від російських загарбників. Не забуваймо — наша сила в єдності і пам’ятаймо — маленьких донатів не буває. На рахунку кожна гривня і кожен репост чи донат — вкрай важливі.

Реквізити

Читайте:

Козятинські дрони б’ють русню

«А ми працюєм — потужність цеху збільшилась. Будуть варитись лікувальні мазі»

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (17)
 • Анатолій Назарько

  Дурні  розвод 173
 • Анатолій Назарько

  Ну ну
 • Анатолій Назарько

  Нахуя така машина бред полнний
 • Віталій Марчук

  Звертайтеся у батальон національної поліції по обслуговуванню Хмельницького  району.
  Там є буси.
  Пежо з копитом.
  Навіть і дастери.

keyboard_arrow_up