У Козятинській ЦРЛ запрацювали експертні команди, які будуть замість МСЕКу

У Козятинській ЦРЛ запрацювали експертні команди, які будуть замість МСЕКу
Фото з фейсбук-сторінки Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації
  • У центральній районній лікарні Козятина сформували дві експертні та одну резервну команду, які проводитимуть оцінку повсякденного функціонування людини.
  • Шістнадцять перших пацієнтів вже записалися в електронну чергу

Реформування МСЕК продовжується. Як повідомили на фейсбук-сторінці Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації, у Козятинській ЦРЛ вже почали працювати експертні команди, до складу яких входять терапевти, неврологи, хірурги, а також травматологи-ортопеди. Як повідомила координаторка по роботі з експертного оцінювання повсякденного функціонування особи Наталія Чернишук, нараз у медичному закладі таких команд сформували дві та ще одну резервну.

Лікарі, які входять до складу експертних комісій, працюють на першому поверсі поліклініки. Вони проводять прийом у кабінетах №1 та №2. У кабінетах проведено ремонт.

Повідомляють також, що для опрацювання медики Козятинської центральної районної лікарні прийняли від колишньої МСЕК більш ніж 52 тисячі справ. Це справи безтермінового архіву (пожиттєва інвалідність) та діючого архіву (справи громадян, у яких група інвалідності встановлена із конкретним терміном).

Відео дня

Медична реєстраторка Ольга Хілінська повідомила, що в електронну чергу до спеціалістів, які працюють в експертних командах, записалося шістнадцять пацієнтів. Їх документи просканували і визначили час прийому.

«Єдина затримка, що трохи гальмує початок нашої роботи — це повільна обробка інформації у загальній програмі з експертного оцінювання. Пояснюємо це тестовим періодом, який поки що проходить нова система і тому функціонує з деякими перебоями», — зауважила Хілінська.

Оксана Забазнова, директорка Козятинської ЦРЛ зауважила, що провадження реформи МСЕК, у першу чергу, покликане прибрати складову бюрократії, адже зменшиться кількість документів, які мав би подавати до МСЕКу пацієнт. Оксана Забазнова зауважила, що в експерних командах працюють профільні спеціалісти, які зможуть більш ефективно та якісно оцінити стан пацієнта, надати висновки, а також рекомендації.

 

Читайте також:

Кому із сімейних лікарів довіряє своє здоров’я найбільше жителів Козятинщини

Без паніки. Що козятинчанам варто знати про метапневмовірус

У нашу лікарню привезли новітнє обладнання для телемедичних послуг

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Alla Titova

    Читати РІА Козятин за 8 січня. 2025р

keyboard_arrow_up