Діані Цимбарович, яку два роки тому травмував поїзд, збирають кошти на операцію та протезування

Діані Цимбарович, яку два роки тому травмував поїзд, збирають кошти на операцію та протезування
  • Взимку 2021 року козятинчанка Діана Цимбарович потрапила під колеса вантажного поїзду. Дівчина сильно травмувалась, але, на щастя, залишилась жива.
  • Всі ці два роки Діна пережила багато операцій. Вона втратила ліву руку, продовжує лікування травмованої ноги. Мама Діани вкотре звернулася до небайдужих людей, аби допомогли фінансово. Адже попереду ще операції, протезування та реабілітація.

— Ми вдячні всім людям, які два роки нас підтримують морально і фінансово. Ми з Діаною ще дуже Вас попросимо нам допомогти фінансово зібрати кошти на операції і протези для моєї донечки. Цей протез- кістка, що треба ставити в ножку, щоб вирівняти ногу до 15 см. Потрібно до 50000 грн. У нас немає таких коштів. Людоньки, допоможіть нам, будь ласка, зібрати такі великі кошти. Нам немає де взяти, — написала Татьяна Цимбарович зараз тут: Козятинська громада Вінницької області.

Жінка пише, що вона осоаб з інвалідністю третьої групи. Має пенсію трохи більше двох тисяч гривень. У Діани перша група інвалідності, пенсія — трохи більше чотирьох тисяч. Тож для родини це не підйомна сума, тим більше враховуючи через що вони пройшли і скільки коштів уже витратили 

— Допоможіть нам будь ласка, я Вас всіх прошу будь ласка. Зараз Діанка лежить ще в лікарні ім. Пирогова в Вінниці. Ждемо, коли буде операція. Все упирається в кошти, коли вони будуть, тоді буде операція на нозі, але потрібні кошти. Чим скоріше зберемо гроші, тим скоріше Діані зроблять операції Допоможіть моїй Діаночці.

Відео дня

Реквізити

  • Тетяна Цимбарович ПриватБанк 5168 7451 7204 2795

Що пережила Діана Цимбарович

Нагадаємо, у лютому 2021 року Діана Цимбарович потрапила під вантажний поїзд. Козятинчанці ампутували ліву руку, ногу ж лікарям вдалося врятувати. Коли Діана знаходилася у лікарні, небайдужі люди скидались на лікування. Та шахраї обчистили картку, на яку збирали допомогу. Наприкінці серпня Діану Цимбарович виписали з лікарні додому. Наразі вона проходить активний курс реабілітації.

Читайте також:

«Важко уявити як вона це все пережила»: Наталії Коваль зробили операцію. Потрібні кошти на реабілітацію

Козятинчанці Анелії Гончарук зробили першу хіміотерапію. Рідні дякують за допомогу

У Козятинській лікарні цьогоріч прийняли 46 пацієнтів з інсультом. З них 14 — не врятували

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up