Ветерани «Моноліта» — п’яті в чемпіонаті області, а «Локомотив» без барабана йде під укіс

Ветерани «Моноліта» — п’яті в чемпіонаті області, а «Локомотив» без барабана йде під укіс
  • Минулої неділі був зіграний заключний тур чемпіонату Житомирської області з футболу серед ветеранів категорії 40+.
  • Інтригою останнього туру обласної першості було питання: хто стане чемпіоном і чи ветерани «Моноліта» поміняються в турнірній таблиці місцями з «Гранітом» Черняхів?

У чемпіонаті ветеранів зіграні всі матчі —тепер можна підвести підсумки. Найбільшим позитивом команди «Моноліт» є перемога в рідних стінах над цьогорічним чемпіоном обласної першості «Колосом» з Путиловичів з рахунком 2:1. До того ж  поразка чемпіона на стадіоні «Локомотив» була у них єдиною в чемпіонаті.

Найбільшим розчаруванням була поразка «Моноліта» 1:0 від «Фанату» (Пулини), хоча по грі монолітовці ту зустріч мали вигравати з великим рахунком.

Долю золотих медалей було розіграно в Попільні, де місцева «Новоселиця» приймала «Колос» з Путиловичів. Якщо судити по грі, яку демонстрували ці команди протягом всього чемпіонату, то чемпіонського титулу заслуговують обидві команди. Єдиний гол Костянтина Сахарова приніс Кубок за перше місце путиловицьким хліборобам. «Новоселиця», яка до останнього туру лідирувала, у чемпіонаті посіла друге місце.

Відео дня

«Моноліт» мінімально поступився в Черняхові «Граніту» і залишився на 5-у місці, а «Граніт» розмістився на сходинку вище. Бронзовий призер чемпіонату «Колос» (Радогоща) розписав у Звягелі бойову нічию 2:2 з «Ярунь». «Ярунь» фінішувала у чемпіонаті шостою. Команда «Фанат» (Пулини) — сьома.

Добре починав своє відродження «Локомотив». Серед його прихильників було багато молоді. Треба давати можливість грати молодим футболістам і розвивати в Козятині футбол за місцевих виконавців — говорили керманичі міста. Прихильники «Локомотива» повірили у обнадійливі слова, навіть створили фан сектор з барабаном. Молоді хлопці старалися, але змагатися на рівні з елітою аматорського футболу області було їм не під силу. Першим покинув фан сектор барабанщик з барабаном. За його відсутності розпався і фансектор. Замість того, щоб підсилити команду, її не заявляють на чемпіонат Вінницької області сезону 2023—2024 років. Футбол є в Жмеринці, в Ладижині, Кирнасівці, Крижополі, Липовці, Орлівці, а в Козятині футболу обласного рівня вже немає.

На одному із заходів представниця від влади нам сказала «як вже нас дістала ваша бульварна газета». Може все набагато простіше, вже всіх дістали футбольні і не футбольні реформатори. Гранд обласного футболу «Моноліт» розвалили. Тепер під укіс котиться «Локомотив»

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (2)
  • Читач98

    Нам знову скажуть не на часі. Басейн занепадає - не на часі, Спортзал "Локомотив" в аварійному стані знову не на часі. А були часи коли футбольний Локомотив. басейн та спортзал "Локомотив" були в числі найкращих на теренах Вінничини. Хотілося б почути від міської влади що взагалі в них на часі.
  • Геннадий Ткачук

    Ветерани Моноліта молодці ,на рівні грали з командами де грають колишні гравці вищої ліги чемпіонату України

keyboard_arrow_up