У Козятині відбувся обласний турнір з шахів серед ветеранів. Імена переможців

• Нещодавно у Козятинському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся обласний турнір серед ветеранів.
  • З метою популяризації шахів на Козятинщині до змагань допустили і юних шахістів
  • Повідомили імена переможців

У турнірі змагалось 12 спортсменів —  8 дорослих і 4 юних шахістів-розрядників.

Як повідомляє «Молодь та спорт Козятинської громади», турнір проводився за швейцарською системою в 9 турів. Контроль часу —10 хв. + 5 сек. на партію кожному учаснику.

Відео дня
  • Серед ветеранів 1 - 3 місця здобули першорозрядник Анатолій Добржанський (7,5 очок), кмс Олександр Іонов (6,5 очок) і першорозрядник Володимир Закорчевний (6,0 очок).
  • У категорії «місцевих шахістів»  1 - 3 місця посіли першорозрядник Дмитро Томчак (6 очок), другорозрядники Юрій Ставнійчук (6 очок) та Назар Григорович (5,5 очок).

— Усі переможці отримали грамоти, медалі. Юні шахісти гідно боролися з ветеранами шахів та отримали безцінний досвід мудрої гри.

Нагадаємо:

• У Козятинському центрі дитячої та юнацької творчості до Дня захисту дітей відбувся шаховий турнір з нагоди Дня захисту дітей.
  • Повідомили про результати

Читайте ще:

Козятинчанки Вікторія Павловська та Іванна Панченко — бронзові призерки турнір з бадмінтону

Козятин зустрічав каратистів на чемпіонаті міста «TAKO CUP-2024». ФОТО

Наш Олексій Лясковець здобув перемогу у командному чемпіонаті України з легкої атлетики