Наш Дмитро Коріняк став одноосібним переможцем чемпіонату шахів

• Цими вихідними у Вінниці відбувся 9-й Чемпіонат Федерації шахів серед шахістів другого розряду.
  • Юні шахісти «Шахової школи», під керівництвом Віктора Бузька, гідно представили Козятинщину в цих змаганнях.

Як повідомляє Позашкілля Козятина, безкомпромісна боротьба до останньої партії цього турніру йшла між нашим Дмитром Коріняком та шахістами обласного центру.

Але з самого старту Дмитро впевнено долав суперників один за одним,не залишивши їм шансу на перемогу.

Відео дня

Він без поразок дійшов до фінішу —  п'ять перемог та три нічиї в його активі.

— Найнапруженіша остання партія турніру  і наш Дмитро Коріняк став одноосібним переможцем чемпіонату, здобувши 6,5 очок з 8-ми можливих. За підсумками турніру він єдиний з усіх учасників виконав норматив першого дорослого розряду. З цим вагомим здобутком поздоровляємо нашого шахіста та його керівника, — йдеться у повідомленні

До слова:

• У Києві 3-5 березня відбувся Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2010-11 року народження. Серед переможців — наш земляк.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.