Минулої суботи 19 серпня на стадіоні Локомотив пройшов турнір з стрітболу

•  Стрітбол —це різновид баскетболу із зміненими правилами. Грають команди на одне кільце в форматі 3Х3.
  • Присвячений турнір був Дню Незалежності України
  • В змаганні брали участь 4 команди "SuperSloniks", "Ча-Ча" (м.Калинівка), Козятин 1 та Козятин-2.

Спочатку сліпий жереб визначив, що турнір має проходити у 2 тури за коловою системою. Тобто кожна команда учасник зустрінеться з своїми суперниками двічі.

Після 12 проведених ігор Перше місце здобули гості з Калинівки команда - "Ча-Ча"

Відео дня

Друге місце і срібні нагороди отримали господарі майданчика"SuperSloniks" Козятин

Третє місце виборола команда Козятин 1 м.Козятин.

В перерві між 1-м та 2-м турами відбулися конкурси: “Снайпер”, “Майстерності” та “MVP”

У конкурсі "Майстерності" перемогу здобув капітан команди  "SuperSloniks"  Максим Могир

В конкурсі "Снайперів" перше місце посів гравець команди "Ча-Ча"  Владислав Мусієнко

Кращим гравцем турніру "MVP" було визначено Максима Ференця

Крім грамот, медалей, кубків за зайняте місце учасники змагань отримали солодкі подарунки від учасника змагань Максима Могера.

Нагороджувала спортсменів —Начальника відділу молоді та спорту Наталія Добржанська. Вона в своєму слові подякувала всім учасникам турніру. Подякувала воїнам ЗСУ, що завдяки їм маємо можливість проводити такі турніри.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.