Козятинські бадмінтоністи успішно виступили у Вінниці
- Днями у Вінниці відбулися змагання з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2011–2012 років народження та 2013 року народження і молодших.
- Вихованці Козятинської спортивної школи гідно представили місто та продемонстрували чудові результати!
Старша вікова група:
- Вікторія Павловська — ІІ місце в одиночній категорії та ІІ місце в парній категорії.
- Кіра Рибачук — ІІ місце в парній категорії.
Молодша вікова група:
- Наталія Павловська — І місце в одиночній категорії. ІІ місце в парній категорії. ІІ місце в змішаній категорії.
- Дарина Новохатко — ІІ місце в парній категорії
- Кіра Савінська — ІІІ місце в парній категорії
- Поліна Юхимець —ІІІ місце в парній категорії та ІІІ місце в змішаній категорії.
Гарну гру та наполегливість також продемонстрували Каріна Пукалюк та Ангеліна Мормитко. Цього разу їм не вдалося піднятися на п’єдестал, але вони набули цінного змагального досвіду й обов’язково ще порадують нас своїми перемогами.
«Вітаємо наших спортсменів та їхнього тренера Олександра Володовського з чудовими результатами! Бажаємо гарного літнього відпочинку, нових сил і ще більших спортивних досягнень у наступному сезоні» — пишуть у школі
Читайте:
У Козятинському училищі відбувся воркшоп «Кар’єрний старт у залізничній галузі»
Радісні усмішки, сльози смутку, ніжні шкільні вальси. Випуск-2026 опорного ліцею Козятина
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.