Козятинські бадмінтоністи успішно виступили у Вінниці

Козятинські бадмінтоністи успішно виступили у Вінниці
  • Днями у Вінниці відбулися змагання з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2011–2012 років народження та 2013 року народження і молодших.
  • Вихованці Козятинської спортивної школи гідно представили місто та продемонстрували чудові результати!

Старша вікова група:

  • Вікторія Павловська — ІІ місце в одиночній категорії та ІІ місце в парній категорії.
  •  Кіра Рибачук — ІІ місце в парній категорії.

Молодша вікова група:

  • Наталія Павловська — І місце в одиночній категорії. ІІ місце в парній категорії. ІІ місце в змішаній категорії.
  • Дарина Новохатко — ІІ місце в парній категорії
  • Кіра Савінська — ІІІ місце в парній категорії
  • Поліна  Юхимець —ІІІ місце в парній категорії та ІІІ місце в змішаній категорії.

Гарну гру та наполегливість також продемонстрували Каріна Пукалюк та Ангеліна Мормитко. Цього разу їм не вдалося піднятися на п’єдестал, але вони набули цінного змагального досвіду й обов’язково ще порадують нас своїми перемогами.

«Вітаємо наших спортсменів та їхнього тренера Олександра Володовського з чудовими результатами! Бажаємо гарного літнього відпочинку, нових сил і ще більших спортивних досягнень у наступному сезоні» — пишуть у школі

Читайте:

У Козятинському училищі відбувся воркшоп «Кар’єрний старт у залізничній галузі»

Радісні усмішки, сльози смутку, ніжні шкільні вальси. Випуск-2026 опорного ліцею Козятина

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up