Радісні усмішки, сльози смутку, ніжні шкільні вальси. Випуск-2026 опорного ліцею Козятина

Радісні усмішки, сльози смутку, ніжні шкільні вальси. Випуск-2026 опорного ліцею Козятина
  • Козятинський опорний ліцей прощається зі своїми випускниками
  • У суботу, 20 червня 80 учнів зробили свої перші кроки у доросле життя

Репортаж з випускного опублікували у навчальному закладі

В ошатній залі міського будинку культури звучали привітання і побажання щастя нашим випускникам, лунали гімн України та щира подяка воїнам-захисникам за можливість об’єднатися навколо свята юності і краси.

До одинадцятикласників з мудрими настановами звернулися директорка ліцею Білянець Олена Анатоліївна та почесна гостя свята – директорка департаменту гуманітарної політики Козятинської міської ради Аліна Діденко.

«Радісні усмішки та сльози смутку за дитинством, що минає, пісні і слова вдячності батькам і вчителям, ніжні останні шкільні вальси – ось таким був випуск-2026. Позаду шкільні уроки, веселі перерви, уже пройдений складний етап НМТ, а попереду – прийняття важливих рішень, вибір нового шляху. Хай цей шлях буде мирним і щасливим! Вітаємо, випускники» — пишуть у ліцеї

Читайте:

Козятинчани в Instagram: добірка яскравих фото за тиждень, що минає

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up