Команда «Діадема» з нашим Іваном Поберієм стали лідерами Регіональної ліги.

•   Минулого тижня в м. Умані пройшов перший тур чемпіонату України з настільного тенісу Регіональної ліги Центрального та Південно-східного регіонів.
  • В змаганнях взяли участь 17 команд.
  • Вони в 2 етапи визначали хто буде змагатися в фіналі А і фіналі 2.

В першому турі змагань взяли участь 17 команд. Вони волею жереба були розділені на 4 групи. 3-и групи мали по 4 учасника і в одній групі було-5  команд. Після ігор в групах визначилась 8 кращих. Вони й змагалися у головному фіналі. Команди, які зайняли місця з 9-го 17 змагалися у фіналі 2.

Серед команд учасниць брали участь у змаганнях дві команди з Вінниці. Це команда «Діадема» за яку виступає наш земляк Іван Поберій та команда «Spin Teach» «Діадема» у складі Євгена Гефтера, Ігоря Деруна, Влада Мурзіна та Івана Поберія стали переможцями першого туру.

2-е місце посіла команда «Kudrivka tennis Club» с. Кудрівка, Чернігівська область.

Відео дня

3-е місце завоювала команда «Evolution» м. Одеса.

Команда «Spin Teach» м. Вінниця грала в фіналі 2 та посіла 16 місце.

Вітаємо команду «Діадема» та козятинчанина Івана Поберія з перемогою у першому турі Чемпіонату України.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.