До Дня захисників і захисниць України в ЦДЮТі пройшов шаховий турнір

До Дня захисників і захисниць України в ЦДЮТі пройшов шаховий турнір
  • В останній день вересня в центрі дитячої та юнацької творчості відбувся шаховий турнір присвячений Дню захисників і захисниць України.
  • У змаганні взяли участь 15 шахістів. Четверо дорослих спортсменів і 11 юних талантів. Проходили змагання за Швейцарською системою у 9 турів.
  • Контроль часу 10 хв+5 секунд за хід кожному учаснику.

Серед дорослих спортсменів найкращий результат показав тренер Козятинської шахової школи Олександр Іонов. В 9 турах він набрав 8.5 очок У ветерана шахів Володимира Закорчевного другий результат. Його результат 5.5 очок

Серед молодих шахістів розрядників шахової школи Перше місце виборов Дмитро Томчак у нього 7очок На одне очко менше у Назара Григоровича у нього 2-ге місце. Бронзовим призером серед шахістів розрядників став Данило Качківський.

Відео дня

У додатковій категорії серед юних шахістів 1–3 місце розділили Олександр Хомюк, Владислав Наровецький та Максим Попсуй. У всіх спортсменів однаковий результат по 5 балів.

Всі учасники турніру отримали безцінний досвід гри у шахи. А призери змагань були нагороджені грамотами та подарунками за зайняте місце від Центру дитячої та юнацької творчості.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up