Наступним Президентом України може стати Анатолій Гриценко – соціологи

Наступним Президентом України може стати Анатолій Гриценко – соціологи

Якби вибори відбулися в середині квітня, наступним Президентом України ймовірно став би лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Про це свідчать результати соціологічних досліджень, проведених Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС). У всіх віком від 18 років питали, якби вибори Президента України відбувалися в середині квітня, за кого б вони проголосували. Тут перше місце і 8% отримала Юлія Тимошенко, друге місце та 6,3% – Анатолій Гриценко.

Якщо розрахувати відсотки по відношенню до тих, хто визначився (саме ці показники найближчі до можливих результатів виборів, якби вони проводилися в середині квітня), то отримаємо: 16,1% проголосували б за Тимошенко, 12,7% – за Гриценка.

Окрім цього, у рамках опитування моделювали другий тур виборів. У ньому Анатолій Гриценко перемагає Петра Порошенка (27,5% - у Гриценка, 11,3% - у Порошенка), Юлію Тимошенко (22% - у Гриценка, 18,5% - у Тимошенко), Святослава Вакарчука (22,5% - у Гриценка, 20,8% - у Вакарчука), Володимира Зеленського (24,2% - у Гриценка, 20,6% - у Зеленського).

Відео дня

Також, якби вибори до Верховної Ради України відбувалися в середині квітня, то з усіх громадян України віком від 18 років 6,8% проголосували б за партію «Громадянська позиція». Це – друге місце у рейтингу. Якщо розрахувати відсотки по відношенню до тих, хто визначився, то отримаємо також друге місце: 11,5% за «Громадянську позицію».

Опитування проводилося з 5 по 19 квітня. Методом особистого інтерв'ю опитано 2004 респонденти, які мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). У Луганській і Донецькій областях опитували тільки на підконтрольній українській владі території. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (2)
  • Юрий Онищенко

    Ой, не смішіть мой старі сандалі!
  • Александр Войтюк

    Наступні граблі для крепкіх лобів!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up