Як козятинчани у 2019 платитимуть за світло?

Як козятинчани у 2019 платитимуть за світло?

Про зміни розповідає директор структурної одиниці «Козятинські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» Ігор Мульський.

- З 1 січня 2019 року послуги з розподілу та постачання електроенергії споживачам Вінниччини надаватимуться двома різними компаніями. Це ПАТ «Вінницяобленерго», як оператор системи розподілу та новостворена ТОВ «ЕНЕРА Вінниця», як електропостачальник універсальних послуг, - розповідає директор структурної одиниці «Козятинські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» Ігор Мульський. (Інформація взята з офіційного сайту міської ради)

Вже з 1 січня 2019 року ПАТ «Вінницяобленерго» припинить господарську діяльність з постачання електричної енергії за регульованим тарифом. З цієї дати функції постачальника універсальних послуг побутовим та малим непобутовим споживачам на території області буде здійснювати виділене зі складу ПАТ «Вінницяобленерго» електропостачальне підприємство ТОВ «ЕНЕРА Вінниця». Обидві компанії зосередять увагу на завданнях, що направлені на підвищення якості надання послуг споживачам.

У зв’язку із змінами правил оплати за електроенергію, які пов’язані з переукладанням договорів на розподіл та постачання електроенергії, ПАТ «Вінницяобленерго» повідомляє, що у побутових та малих непобутових споживачів і надалі залишається один рахунок за електроенергію. У ньому лише з’являться два окремих рядки, а саме - про вартість послуг із розподілу та про вартість електроенергії. Оплату за електроенергію, що спожита до 01.01.2019р., необхідно здійснити виключно на рахунок ПАТ «Вінницяобленерго».

Відео дня

Побутові споживачі електричної енергії, які отримають рахунки за спожиту електричну енергію в січні 2019 р. за грудень 2018 р. мають провести проплату протягом січня 2019 р. та розрахуватись повністю по заборгованості станом на 01.01.2019 р. виключно на рахунок ПАТ «Вінницяобленерго».

Перший оновлений рахунок за спожиту електроенергію від ТОВ «ЕНЕРА Вінниця» побутові споживачі отримають у лютому 2019 року.

Щодо тарифу для побутових та малих непобутових споживачів, то його величина залишається незмінною і надалі регулюватиметься державою.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (3)
  • Володимир Петрович Сушко

    Який сенс у цьому!??
  • Володимир Петрович Сушко

    Це типу фірма прокладка!?)))
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up