«Я просто вражений: на автомобіль для наших захисників зібрали понад 200 тисяч. Залишилось ще 90

«Я просто вражений: на автомобіль для наших захисників зібрали понад 200 тисяч. Залишилось ще 90
  • На початку лютого волонтери з Самгородоцької громади оголосили збір коштів на вантажівку для наших військових, які обороняють країну на бахмутському напрямку.
  • Наразі волонтери повідомляють — зібрали 220000 гривень з 320000 запланованих. Але збір ще не закритий, важлива кожна гривня

Про збір на вантажний автомобіль для ЗСУ повідомила на сторінці у фейсбук Катерина Тригуб.

«Наші воїни земляки із 61 бригади понесли великі людські і матеріальні втрати, внаслідок важких боїв 3, 8 січня 2023 року у Соледарі (під Бахмутом), — цитуємо повідомлення. — На даний час бригада утримує бойові позиції на бахмутському напрямку та веде активні бойові дії з противником, забезпечуючи здійснення оборонних заходів по відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації. Для успішного та ефективного виконання вище згаданих завдань, підвищення мобільності підрозділів, а також збереження життя і здоров'я особового складу воїни 2-го батальйону просять допомогти їм у придбанні вантажного автомобіля».

Наразі  ж Boris Mohyla разом з Svetlana Romanova у Благодійна організація «Я Допомагаю Дітям» повідомив, що просто вражений швидкістю збору.

Відео дня

— Ми з вами зібрали 220000 грн з 320000 грн запланованих. Дякую усім хто долучається, ви просто неймовірні. Але на жаль цього не досить і збір не завершений. Ми знайшли авто в чудовому стані яке підходить хлопцям. Воно на 10000 грн дешевше ніж ми планувати. Тому наразі потрібно дозібрати 90000 грн.

Кошти, які були зібрані вже передані як завдаток і волонтери почали оформлення документів.

Господар готовий зачекати, але не більше двох тижнів. Тому залишилось досить мало часу.

— Хлопцям авто дуже потрібне і вони його дуже чекають

Картки для збору

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up