З метою покращення обслуговування пасажирів, з восьмого червня 2021 року призначається курсування ряд приміських поїздів на дільниці Фастів-Козятин-Жмеринка.
Графік руху
Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні місця, а також яскраві події з життя Козятина Дивіться нашу добірку яскравих, свіжих фото останніх з Instagram тижня, що минає
У Козятині 4 червня трапилося два розбійних напади. Обидва злочинці затримані поліцейськими
Близько півночі до поліції звернувся 38-річний житель Козятина з заявою про те, що вдень, на одній із центральних вулиць Козятина на нього напав невідомий чоловік. Зловмисник кілька разів вдарив потерпілого у голову, після чого він втратив свідомість, та відібрав мобільний телефон.
— Відомо, що раніше правопорушник вже притягався до відповідальності за хуліганство, пограбування, наркозлочини та розбої, — сказав Роман Андрущак. Наразі зловмисник в ізоляторі тимчасового тримання. Тієї ж доби стався ще один аналогічний розбійницький напад. На ще одного місцевого жителя напав, як виявилось пізніше, раніше судимий. Він побив чоловіка і відібрав й нього мобілку. Зловмисника поліцейські оперативно затримали.
Днями, з третього по п'яте червня в місті Івано-Франківськ відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та 15-річних дівчат та молодших.
Вихованці КДЮСШ прийняли участь в цих змаганнях та показали хороші результати зі стрибків у висоту. Серед дівчат із 30-ти учасниць Єлизавета Чорна зайняла третє місце з результатом 160см, Уляна Лакійчук покращивши свій особистий рекорд-160см. виборола 4-те місце, Дар'я Переверзова стрибнувши 150см. зайняла 10-те місце. Серед юнаків Олексій Лясковець зайняв 4-те місце з результатом 165см. Підготував стрибунів у висоту - тренер-викладач КДЮСШ Володимир Галицький.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 30 від 25 липня 2024
Читати номер