Відновлять гуманітарну допомогу для мешканців Козятинської громади

Відновлять гуманітарну допомогу для мешканців Козятинської громади
фото зі сторінки Ірини Колесник у фейсбук
 • Громадське об'єднання Ірини Колесник опублікувало повідомлення про відновлення видачі гуманітарної допомоги жителям нашої громади.

«Друзі, вже зовсім скоро ми поновимо видачу продуктових наборів для тих, хто потребує в Козятинській громаді», — написала Ірина у фейсбук.

Деталі стануть відомі згодом. Відслідковувати інформацію з цього питання можна на сторінці у фейсбук Ірини Колесник та у телеграм-каналі за посиланням.

Минулого разу, нагадаємо, гуманітарну допомогу надавали мешканцям Козятинської, Калинівської, Глуховецької, Іванівської, Махнівської, Самгородоцької громад.

Відео дня

У переліку гумдопомоги були продукти та речі, що не можуть бути використані на фронті, бо призначені для мирного населення (дитячий одяг, памперси, харчові продукти у скляній тарі тощо).

До речі, Ірина Колесник продовжує підтримувати ЗСУ. Допомагають їй у цьому місцеві мешканці. Днями волонтери робити оселедці для наших воїнів.

«Дякую Неля Шуляк та Володимир Шуляк за рибку для оселедця для наших захисників та дівчатам з Махнівки за постійну працю, — написала у фейсбук Ірина та додала фото. — Разом до Перемоги».

 

Читайте також:

Провідні американські та українські лікарі-добровольці надаватимуть допомогу у Сестринівці і Махаринцях

У Козятин з Німеччини приїхало велике авто з допомогою для медичної галузі і мешканців

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (4)
 • Инга Мельничук

  А з якого числа буде відновлена допомога?
 • Валентина Горобець

  бвдете вибірк
 • Олег Петров

  Цікаво знати, а держава де???

  Людмила Задорожна reply Олег Петров

  Олег Петров А держава, це ми з вами.

keyboard_arrow_up