Марія ЛЄХОВА

Марія ЛЄХОВА

063 695 11 24
Журналіст 20minut.ua
Марія ЛЄХОВА - Всі Статті (109)

На сесії обласної Ради депутати прийняли рішення про безоплатну передачу територіальним громадам Вінниччини транспортних засобів для закладів медицини.

Наступний тиждень буде неоднозначний для всіх: комусь щаститиме, а комусь — варто поберегтися. Що період з 5 по 11 грудня принесе знакам Зодіаку, чого ще чекати та як оминути неприємностей?

У Козятинській міській бібліотеці відбулася музична лялькова вистава «Веселе ведмежатко Рім-Тім-Ті». Глядачами стали першокласники першого ліцею та їх вчителька.

У Жмеринському районі 70-річний чоловік переходив колії, його не помітив машиніст. Отримані травми виявилися не сумісні з життям. Нагадуємо правила безпеки для пішоходів на залізниці, аби оминути біди.

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні місця, а також яскраві події з життя Козятина.

Церковний календар — система, що об'єднує річний цикл перехідних свят (прив'язані до Великодня) та цикл неперехідних свят і буднів. Церковний календар підкаже вірянам важливі свята та початок постів.

Обленерго оприлюднив графік відключень на 4 грудня. Вимикатимуть споживачів по чергах. Також з'явився графік до 10 грудня. Він діятиме за умови стабільності та відсутності нових руйнувань.

Для зручності користувачі обленерго відображає інформацію про відключення в особистому кабінеті та інформує за допомогою чат-бота. Розповідаємо, як користуватися цими функціями.

Дата 4 грудня ввійшла в історію кількома знаковими подіями та святами. У матеріалі знайдете традиції та прикмети на цей день, а також, що не можна робити.

У грудні буде 22 робочі дні та дев'ять вихідних. Які важливі дати випадають на наступний місяць?

keyboard_arrow_up