В школі інтернат-гімназії святкували День Європи

В школі інтернат-гімназії святкували День Європи

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначають день Європи. Беруть в цьому в заході участь переважно діти та молодь. Адже саме їм вирішувати, чи готові українці жити за Європейськими цінностями. Ми побували на такій акції в школі- інтернат- гімназії.

Вихованці закладу в своїх композиціях підготували історичні пам’ятки, побут та культуру Європейських столиць. Ейфелева вежа в Парижі є такою високою, як культура в Франції. Столиця Ірландії була представлена, як місто дивовижною природою і самим дружелюбним народом світу. Іспанія — це вся країна представляє собою один величезний музей під відкритим небом, оточений курортними зонами. Побут самої багатомовної і велосипедної Швейцарії, за оцінками експертів, переросла Євросоюз. Столицю найстарішого прапора і снігової людини Відень представили король і королева Австрії, роль яких виконали учні школи-інтернату. Широко була представлена в учбовому закладі країна Еллади. Афінці виконали танець культури Греції.

Відео дня

Також на Дні Європи можна було розгледіти природу Італії, краєвиди Хорватії, культуру Польщі та пам’ятки архітектури Британії.

 

Дивіться також:

Свято до дня матері провели у бібліотеці

Козятинці одягнули вишиванки (оновлено)
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up