В Махнівці відбувся турнір пам’яті Івана Лазарчука ·

• В неділю 17 березня 2024 року в с.Махнівка відбувся відкритий турнір з шахів, присвячений пам’яті Івана Лазарчука.
  • В змаганнях взяли участь 14 шахістів Козятина, Бродецьке, Глухівці
  • та.Махнівки. Змагання було проведено за коловою системою

На турнірі пам’яті Івана Лазарчука були присутні дружина Івана Максимовича та родина шановного наставника.

Після всіх проведених ігор 8 очок набрав голова Козятинської шахової школи Олександр Іонов. Він посів перше місце. На півочка менше набрав Дмитро Томчак він отримав нагороду за ІІ місце. Замкнув трійку призерів з результатом 6.5 очок глухівчанин Микола Лукомський. Далі спортсмени фінішували в турнірній таблиці в такій послідовності.

Відео дня

Андрій Побережник, Юрій Олексюк, Олександр Хомюк, Дмитро Шкрябій, тренер шахової школи Володимир Закорчевний, Юрій Ставнійчук, Володимир Божко, Геннадій Ткачук, Броніслав Грушецький, Денис Громов, Владислав Наровецький

Всі учасники були нагороджені грамотою за участь в турнірі, а призери медаллю та кубком за зайняте місце.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.