В Козятині пом’янули героїв «Небесної сотні»
- В п’ятницю 18 лютого в місті Козятині розпочалася тиха акція «Ангели пам’яті»
- Саме в ці дні під час революції Гідності в протистояннях українського народу з тодішнім режимом на Майдані з 18 по 20 лютого загинуло найбільше людей. Козятинчани, щоб згадати «Небесну Сотню», прийшли до пам’ятника загиблих героїв АТО і почепили паперових янголів пам’яті
В тихій акції «Ангели пам’яті» взяли участь працівники підприємств та установ міста Козятина, керівництво та депутати Козятинської міської ради, педагогічні колективи, учні загальної і професійної освіти та жителі громадяни.
Ведуча мітингу пам’яті заступник директора будинку культури Лариса Ромасько в своїй розповіді відтворила всю хронологію подій на Майдані від початку Революції Гідності до її завершення та зазначила, що троє героїв Небесної сотні були з Вінниччини.
Після виступу ведучої до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО козятинчани поклали живі квіти після чого мітинг реквієм по Небесній сотні продовжили
Всі виступаючі в своїх промовах переймалися болем подій на Майдані та наголошували:
— Ми розпочали акцію «Ангели пам’яті», а завершим її 20 лютого. Саме за ці дні загинуло найбільше людей, яких ми називаємо Небесною сотнею, тому кожен за ці три дні може почепили на гілки дерев Янголів пам’яті — паперових голубів.
Група № 18 провідників пасажирських вагонів з своїм наставником Оленою Буліч прийшли віддати дань пам’яті в перший день «тихої акції»
В простих людей пам’ять про Небесну сотню жива і буде жити вічно. У кого на Майдані загинули рідні чи знайомі переймаються питанням, коли будуть покарані винуватці розстрілів Небесної сотні.
На це питання відповідь дав в ефірі Українського радіо адвокат родичів Небесної сотні Віталій Титич.
— Процесів відбувається багато, за одним епізодом є різні особи, які вчинили злочини, відповідно, різні обставини, але їх об’єднує одне — ці процеси гниють у гнилих українських судах. Не маючи можливості зруйнувати розслідування злочинів під час масових акцій протесту, умовно «та сторона» вдалась до іншого, вона знищує результати розслідування в українських судах. Це відбувається перманентно з 2015 року, — сказав правозахисник Титич. Ще адвокат назвав прізвища посадовців, які не заЦікавлені в притягненні до відповідальності винних у скоєному осіб. Згадав він про слідчого прокуратури Горбатюка, який відкрив кримінальне провадження на заступника Генпрокурора часів Юрія Луценка за саботаж у розслідуванні злочинів Майдану. Тільки це вже зовсім інша історія
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
Володимир Загоруйко
Фима Гоцман reply Володимир Загоруйко
Фима Гоцман
Фима Гоцман