У Козятинській громаді рятувальники спілкувалися з населенням про пожежі в екосистемі

У Козятинській громаді рятувальники спілкувалися з населенням про пожежі в екосистемі
  • Аби запобігти виникненню масштабних загорянь в природних екосистемах, рятувальники Вінниччини проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з населенням.
  • Цими вихідними, надзвичайники, спільно з працівниками Нацполіції, провели превентивні заходи в Козятинській та Ямпільській територіальних громадах

Під час бесід з громадянами, ДСНСники наголосили про адміністративну та кримінальну відповідальність за навмисне самовільне спалювання сухої рослинності та нагадали, якої шкоди навколишньому середовищу завдають такі пожежі.

Кожному співрозмовнику рятувальники вручили інформаційно-профілактичну пам‘ятку щодо заборони випалювання сміття та сухої трави.

Відео дня

Горіння сухої рослинності — процес некерований. Досить швидко незначне займання може перерости у масштабну пожежу. Тож, якщо ви раптом помітили вогонь, не зволікайте та терміново телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».

Випалювання сухої трави та сміття карається штрафом від 3 060 до 21 420 гривень. Обернутися може й кримінальною відповідальністю. Все залежить від збитків, завданих екосистемі.

Цьогоріч, нагадаємо, козятинським рятувальникам у боротьбі з паліями допомогатиме штатний БПлА, який, завдяки відеоспостереженню, фіксуватиме факти підпалів сухої рослинності.

Як все працює та чи оштрафували вже когось — розпитали у нашій пожежно-рятувальній частині:

 

Читайте також:

У Пиківцях рятувальники застерігали не палити суху траву та дроном шукали порушників

Вогонь знищив п'ять гектарів сухої трави. Горіло і у нашому районі

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up