Суд по голові райради відклали на ранок. А сьогодні розглянув. ОНОВЛЕНО

Суд по голові райради відклали на ранок. А сьогодні розглянув. ОНОВЛЕНО

У середу, 20 вересня, відбулось перше судове засідання по адміністративній справі, де обвинувачуваний у корупційних діях Віктор Слободянюк, голова районної ради Козятинського району. Суддя Проць прийняв матеріали до розгляду. За процедурою заслухав сторону процесу, в ході якого захисник заявив клопотання про некоректність зібраних матеріалів. Суддя, зваживши на об’єм претензії, для вивчення справи оголосив перерву до наступного дня — четверга. Призначено оголосити свій вирок по клопотанню захисника на 8 годин 40 хвилин зранку.

 

21.09.2017 р в 8 год.40 хв. клопотання адвоката задоволено. Матеріали повернули в поліцію на доопрацювання. Постанова суду засвідчила повну відсутність професіоналізму в прокуратурі та поліції. Як версію, можемо розглядати, що матерали спеціально так складені, щоб суддя не міг прийняти рішення. Надіємося, що коментар прокурори та поліції щось прояснить. Обвинувачення грунтується не на показах та свідченнях людей, а на дослідженні документів.

Відео дня

Дуже примітно, що всі сторони конфлікту вели себе коректно. Хоча суддя справедливо відбештав сторону підтримки Слободюка за неджентльменську поведінку в залі суду, зневагу, хамство до процесу. Хоч стій, хоч падай! Але на суд прибули держслужбовці без повісток з власної ініціативі, хоча за посадою і розкладом мали б бути на роботі. Віриться з великим трудом, що вони поставлять собі прогули. А начальник відділу кадрів оголосить їм догани, позбавить преміальних і все таке інше.

Прибула і інша сторона процесу, яка була на стороні прокурора, що підтримує обвинувачення по відношенню до Слободянюка. На наше питання, що вони хочуть, з якою метою прибули, відповіли чітко: “Ми хочемо громадою переконатись, що суд справедливо розгляне справу. Тому не заважатимемо судді виконати свій обов’язок”.

Було і інше питання: “Що ви можете повідомити про групу підримки Слободянюка?”

— Висновок такий, що слуги народу живуть явно краще за народ, — сказав пан Володимир. — Одягнені “з голочки”, авто на мільйони гривень. Вага одного, як нас троє. Мені їх дуже шкода, з такими черевами ні тобі впертись, ні тобі пукнути. Борови не чищені.

Хвацько виглядав депутат Рожук з міста. Смішно, але видно, що вся ця зграя ще не має досвіду судів. Але, я так думаю, швидко пройдуть цю школу.

Достаменно відомо, що організацію групи підтримки голови райради за дорученням підсудного взяв на себе Михайло Харенко (вважається найганебнішим господарником в області за претензії людей). Він обдзвонював всіх керівників сільрад і господарств, до кого з проханнями, до кого з погрозами, аби ті приїхали і заступилися за пана М., сформували позитивну думку про його соціальну значимість для громади Козятинщини. Виявилося, що таких одиниці. Ось така “криша”. Приємно, що наше суспільство просунулося вперед.

Про подальші події ми проіформуємо.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (2)
  • Саша Субота

    В його господарстві найнижчі зарплати та орендна плата за паї Більше 200 га земель обробляє без правових документів тому підтримує злодія мафіка
  • Олег Орлуша

    керівник грури підтримки мафіка це микола харенко з Жежеліва. Він зрадив   момковську путінську церкву . так само здасть  і мафіка. Це наша людина! Це наш штірліц у штабі гітлера-мафіка! Давай міша! Жми-дави!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
11:34 Аварійну котельню пропонують перетворити на спортивний комплекс 10:55 Стоматології Козятина: де отримати якісні послуги? (партнерський проєкт) 10:18 Олесь Берт після важкого поранення на Луганщині втратив обидві руки — потрібна допомога 09:06 У Білопільській гімназії для випускників провели « Золотий урок у відповідь» photo_camera Від читача 17:25 ЯКЩО ТИ НЕ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВОЇМИ СИЛАМИ АБО ФІНАНСАМИ, ТО МИ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВІЙ ЧАС! 08:20 Змінилися години відключення електроенергії — «Вінницяобленерго» 07:35 Євгену терміново потрібен бронежилет і каска — в неділю його відправляють на завдання 21:02 «Не чекайте дешевих продуктів, тепер не просто знайти водія» 20:38 Відкрили пам'ятну дошку Герою Олександру Трачуку 17:25 У Махнівці на стаціонарному посту зупинили п'яного водія, який «надув» 2,11 проміле 14:25 Минає два роки, як Вінниччина втратила 9 Героїв, спецпризначенців. Серед них — наш Артур Турляк 13:15 Микола Філонов: 30 переможців з громад Хмільницького району отримують грантову допомогу (Пресслужба БФ) 13:14 Віддав життя за Україну Герой з Козятинської громади Вадим Тітов
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up