Спортивний клуб «ТАКО» привезли в Козятин 14 медалей.

• Минулої неділі 10 березня в місті Звягель відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з кіокушинкай карате «Звягельські дзвони».
  • В турнірі брали участь понад 500 спортсменів з багатьох регіонів України. Присвячені змагання нашим нескореним та мужнім Захисникам, завдяки яким і відбуваються всі спортивні змагання.

Чемпіонат каратистів у Звягелі вже стали традиційними і одними з наймасовіших. Як правило на цих змагання завжди беруть участь сильні команди, а спортсмени виборюють призи у сильній конкуренції. Наше місто на «Звягельських дзвонах» представляв спортивний клуб «ТАКО». З міста, що на березі Случа вони привезли в Козятин 14 медалей різного гатунку

Чемпіонів троє—Денис Ващевський, Назарій Янковенко та Олександр Трофимчук

Відео дня

Захар Іщук, Іван Мегельницький, Тимофій Кацін, Анастасія Гонарук володарі срібних нагород

Віктор Вовк, Василь Козакевич, Микола Козакевич, Макар Білоус, Ілля Слюсар, Кіріл Доровських та Єлизавета Циркунова стали бронзовими призерами.

В організації поїздки брали участь батьки спортсменів.

Організатори змагань, тренери команд каратистів та самі спортсмени щиро дякували нашим захисникам за можливість тренуватися та брати участь у змаганнях і змагатися на високому рівні

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.