Сніданок з’їж сам, обідом поділися з одним, вечерю віддай ворогові

Сніданок з’їж сам, обідом поділися з одним, вечерю віддай ворогові

Лікар: чому потрібно обов’язково снідати?

У програмі “Про найголовніше” лікар Олександр Мясников розповів про те, чому важливо снідати, особливо працюючим людям. За словами фахівця, відмова від сніданку сприяє гормональному дисбалансу, з яким в свою чергу пов’язані різні негативні процеси в організмі.

Мясников підкреслив: Саме гормони регулюють обмін речовин в людському організмі і витрати енергії людським тілом протягом дня. Лікар розповів, що в ситуації неотримання сніданку на початку дня організм починає працювати в режимі “Війна, не погодували!”. При цьому відбувається зниження витрат енергії і підвищується рівень деяких гормонів, зокрема, гормонів стресу. Сильний голод у людини, яка не снідає, прокидається в умовах робочої обстановки, коли немає можливості нормально поїсти. До вечора в таких обставинах організм вже перестає розуміти, який зараз біологічний час.

Багато органів розцінюють потрапляння їжі в конкретний час у поєднанні з правильним гормональним налаштуванням апетиту як точку відліку», – сказав Олександр Мясников.

Відео дня

Лікар уточнив, що відмова від сніданку виявляється пов’язана з порушенням механізмів біологічного годинника і апетиту. Люди, які відмовляються від сніданку, частіше за інших щільно наїдаються пізніми вечорами, не в силах контролювати голод, мають зайву вагу і страждають від діабету.

На думку Олександра М’ясникова, вранці корисно їсти каші з різноманітних видів зернових, збагачених цинком і магнієм. Також можна їсти яйця, але не більше двох штук в день. У невеликій кількості допустимо і вершкове масло.

М’ясників радить відмовитися від поїдання сосисок та ковбаси на сніданок, а також не пити на сніданок соки – набагато корисними напоями є чай, кава і вода.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up