«Серед зими винесли в сумці маленьких цуциків, як непотріб»
- У суботу, 12 грудня, в соцмережах козятинчани опублікували пост про чергове жорстоке ставлення до тварин
- Люди знашли серед міста «рабу торбу», в якій викинули маленьких цуциків
Нагадаємо, Нелюди отруїли 12 кошенят у центрі міста

— І знову я не перестаю дивуватися людській жорстокості. Як? Поясніть. Серед зими просто винести в сумці маленьких цуциків, як непотріб. Маленькі душі, які ще ні перед ким не завинили знову залишились напризволяще викинуті. Невже у нас не залишилось краплі людяності? Хто мріяв про вірного друга? Зробіть подарунок собі і малюкам - візьміть у дім вірного друга, — йшлося в дописі Дельфін Басейн
Просять про допомогу не байдужих. Адже малюків потрібно вакцинувати, лікувати та годувати
Номер картки:
«ПриватБанк»-5168-7574-1606-1598
Ілієвич Л.Й
«ОщадБанк»-5167-4901-3576-6443
Пастушок Н.А
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.