Що відчули козятинці на день міста

Що відчули козятинці на день міста

Як святкували день міста

Дмитро Артемчук

У головний день святкування все було дійсно чудово до 17 години. Мешканці і гості Козятина були в чудовому настрої. Тут тобі і шаховий турнір, і змагання лицарів, стрільби лучників, різноманітне вбрання історичного минулого, надувні гірки...

Перед офіційною церемонією відкриття свята відбувся конкурс на кращу машину таксі. Правда, в ньому взяли участь тільки таксисти радіо-таксі радника міського голови 2-11-11. Служби 2-10-00 і 2-29-22 повідомили за три години до початку дійства. І повідомив не міський голова, не міська рада, а диспетчер радіо-таксі 2-11-11. Вони й виграли конкурс, оскільки, крім них, учасників більше не було. Тож 3 тис. грн отримали ті, хто й мав отримати.

Відео дня

Ближче до 17 години люду на площі побільшало, що аж в деякій мірі настала тиснява. Не одна група людей, побачивши таку юрбу, розверталася в інший бік. На питання, чому повертаєтесь, відповідь була такою: ми не звикли ходити в такій тисняві.

На сцену піднялися перші особи міста без міського голови. Секретар міської ради оголосив, що останній відсутній, бо захворів. Вітали присутніх районне керівництво, делегація з Польщі. Сільский голова Журбинець подарував козятинцям українську здобу  — коровай. У своєму виступі він наголосив на здобутках влади та підкреслив, що козятинці хочуть чогось нового. Як кажуть, тонкий натяк на грубі обставини. Хлібопекарна організація “Козятин-хліб” подарувала присутнім на святі незвичний торт 1,5 м на 1,5 м вагою 80 кг. Поки торт різали, на святковій сцені розіграли путівку на двох в туристичну подорож в славне місто Львів та призи в 250 грн та дві премії по 500 гривень. Вручити виграний приз мали нагоду тільки одному учаснику розіграшу. Інших трьох переможців лотереї довелось організаторам викликати по телефону.

Концертну програму відкрила Олена Пантєлєєва. Вона, як душа козятинської сцени, виконала дві пісні про Україну і про Козятин. І вийшли на сцену батальйон без велосипедів. Співають вони чудово, от тільки гумор у них на іншу аудиторію розрахований. Ось тут праві наші козятинці, які запитують, а де ж наші місцеві артисти?

Віталій Котовський, Тетяна Фабіцька, Володимир Іжицький, Марія Кулеша, Сергій Лещук,  Дмитро Плотніцький, Віталіна Большанек, Ілона Галінська, Ярослав Бистрцький, Олександр Бонюк, гурти “Яворина”, “Чарівниця”, “Добряни”, танцювальні колективи ”Зорянка АРТ”, “Візаві”, “Елегія”, гумористи Микола Костецький та Віктор Бернага - всі перераховані та багато інших мають природній талант виступати на великій сцені. Чому не було на сцені місцевих зірок? Більшість людей була цим відкрито обурена.

Окремо хочеться відзначити культуру наших мешканців і гостей. Тисячна громада майже не залишила після гуляння сміття, чим полегшила роботу двірникам. Чи так гарно спрацювали комунальники. Честь і хвала їм. До світанку головна площа міста була прибраною.

А от ціни в торговельних точках та на атракціонах для дітей прямо таки кусалися. Мабуть, на майбутнє, для любителів заробляти потрібно встановлювати обгрунтовані ціни, а не брати їх з власного апетиту.      

Всі фотографії та відео з святкування можете переглянути тут:

https://koziatyn.info/Podii/svyatkuvannya-dnya-mista-v-kozyatini-10704957.html

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up