“RIA-Козятин” в гостях у Медведівці

“RIA-Козятин” в гостях у Медведівці

Свято села втілилось у велич Українського духу, Української громади

Нас запросили і ми прийшли саме в це село на День села. Відверто, з радістю. По- перше, хоч не запам’ятали всіх обличчя, але з кожним віталися. У свій час з їх обійсть, точніше рук, приймали надану допомогу для ЗСУ. Мобілізувала тоді громаду завідувачка клубу. Пізніше до цієї акції приєднались інші села. Загалом, зробили добру справу — значну допомогу добровольчим батальйонам продуктами, теплими речами. Що там казати — від меду та олії, сірників до свічок.

І ось 16 липня о 17 годині на майдані біля клубу зібравсь весь люд села. Від малого до великого. Дехто з палицею. Інші в дитячому візку. З’ясувалось, що троє односельчан служили ЗСУ в АТО з перших днів війни. Тому знають, що таке ворожий обстріл, контузії, каліцтво від рваних ран, смерть друзів. Колективно їх привітали, а сільський голова пан Кузьмінський вручив подарунки від громади.

Найяскравішою фішкою заходу до приємного здивування — неймовірно велика кількість творчих людей з усього району, області та України. Атмосфера та артистизм виступаючих відгукнулась в серцях глядачів оплесками та участю в імпровізованих сценках.

Відео дня

Переконаний, на заході було чому  позаздрити та повчитися кращим артистам  світу. Миловидно та любо лунали жарти і спів українською мовою. Доречним був  сміх та вигуки дітей  під час театралізованих спортивних розваг. Мелодійно граціозні танці юнацьких колективів не залишили нікого байдужими.

Було видно, що всі артисти та глядачі знають один одного не один рік. А малолітні діти та юні танцюристи — то їх діти.

Дійсно, свято села втілилось у велич Українського духу, Української громади села Медведівка.

Організатором свята виступила завідувачка будинку культури села пані Неля Вільчинська. Фінансовими спонсорами виступили керівник СФГ “Мрія” Анатолій Шостак, Махнівська сільська рада, керівник агрогосподарств Анатолій Дроздович, орендарі пан Дерев’яга та пан Стахов Валерій Іванович

Учасниками були аматорські колективи Пиківця, Журбинець, Махнівки, Сигналу, Пляхової.

Також задавав мистецького тону Махнівський та місцевий колективи під управлінням завклубу. Напевно, в районі та в світі не можливо знайти щось більш приємне для очей і думок, як того позитиву в День села Медведівка Козятинського району.

 

 

 

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up