Подарунки та майстер-клас: козятинський музей відвідала Тетяна Куліш

Подарунки та майстер-клас: козятинський музей відвідала Тетяна Куліш

До фондів Музею історії міста Козятин членкиня Національної Спілки дизайнерів України, художниця - майстриня найулюбленішої техніки- акварелі, яку вважає королевою живопису Тетяна Куліш, подарувала 14 оформлених у рами робіт, з паспорту для поповнення мистецької колекції  

— Усі роботи написані тут, на рідній землі, в батьківській хаті. Це один із найщедріших подарунків від митців. Бажаємо пані Тетяні, творчої наснаги і нових звершень, перемог у творчості, чимало приємнощів і перемог серед митців світової спільноти. Також пані Тетяна подарувала збірку своїх поетичних творів, оформлених авторськими репродукціями акварелей, — пише директорка музею Лілія Макаревич

Подарунки та майстер-клас: козятинський музей відвідала Тетяна Куліш, фото №1 на сайті 20minut.ua

Окрім цього, днями Тетяна Куліш влаштувала у музеї перший тригодинний майстер-клас з акварельного живопису.

Наша землячка Тетяна Куліш пише картини аквареллю
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up