Олімпійський тиждень у Глуховецькій ТГ: вже є перші переможці

• У другий день Олімпійського тижня відбулися змагання між учнями 9-11 класів зі штовхання ядра.
  • Про це йдеться на сторінці Глуховецької ОТГ

Нагадаємо, У Білопільському навчальному закладі розпочався Олімпійський тиждень
В ході напруженої боротьби перемогу між юнаками здобув учень 10 класу Антон Безштанюк. Тренування і досвід мають значення: Антон неодноразовий переможець та призер обласних змагань зі штовхання ядра. ІІ місце посів учень 9 класу Палійчук Максим, почесне ІІІ місце виборов учень 11 класу Волковський Олександр.

Не менш захопливою виявилася боротьба між дівчатами. Отже, вітайте переможців: І місце - учениця 10 класу Гарикіна Галина. ІІ місце - учениця 11 класу Тучак Наталія; ІІІ місце - учениця 9 класу Борачук Олександра.

Учні 5-7 класів змагалися з міні-футболу. Запекла гра інтригувала до останнього моменту. Бронзу вибороли учні 5 класу. Друге місце посіли учні 7 класу, а абсолютними чемпіонами у цій боротьбі стали учні 6 класу.