Обіцяють підвищити пенсії

Обіцяють підвищити пенсії

Тим людям, які мають великий трудовий стаж, але через маленькі заробітні плати отримують малі пенсії, дадуть надбавку.

- Це буде наступний етап пенсійної реформи, — розповів віце-прем’єр-міністр Павло Розенко. — Для цього необхідно внести зміни до чинного законодавства. Уже є звернення Президента України до уряду з цього питання, є відповідні ініціативи уряду. Абсолютно несправедливою є ситуація, коли люди з великим страховим стажем у жовтні минулого року отримали мінімальні, тобто мізерні, надбавки до пенсії.

Усе залежить від фінансової спроможності української економіки, від наявності фінансового ресурсу Пенсійного фонду України. Це питання досить масштабне, яке включає і розвиток економіки, і легалізацію заробітної плати, легалізацію тіньової зайнятості, і динаміку надходжень до Пенсійного фонду. Якщо всі ці чинники складуться і буде в наявності реальний ресурс, то ще в цьому році можливе зростання пенсій.

На Вінниччині з 2 серпня розпочалось фінансування пенсій на цей місяць

Відео дня

Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області повідомляє, що з 2 серпня поточного року розпочато фінансування пенсій поточного місяця.

Так, за перший день фінансування на виплату пенсій спрямовано 51,9 млн грн, що становить 5% місячної потреби.

Пенсійні виплати будуть здійснюватися банківськими установами та підприємствами поштового зв’язку з 4 до 25 серпня поточного року.

Усього упродовж місяця на виплату пенсій буде спрямовано більше одного мільярда грн.

Максим Українець

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up