Назвали дату, коли на Вінниччині цілий день не вимикатимуть світло

Назвали дату, коли на Вінниччині цілий день не вимикатимуть світло
 • По всій Україні, починаючи з 8 лютого, будуть змінені ліміти споживання. По кожній області в один із днів протягом двох тижнів не буде обмежень, а в інші дні можливі зміни у звичних графіках відключень. Це необхідно для того, щоб були проведені вимірювання фактичного споживання в кожній області.
 • Відомо, коли цей день буде у нашій області — 13 лютого 2023 року

В  Укренерго повідомили про вимірювання реального споживання електроенергії.

— По всій Україні, починаючи з 8 лютого, будуть змінені ліміти споживання. По кожній області в один із днів протягом двох тижнів не буде обмежень, а в інші дні можливі зміни у звичних графіках відключень. Це необхідно для того, щоб були проведені вимірювання фактичного споживання в кожній області, — йдеться у повідомленні

Як це будуть робити?

Відео дня

Почергово у кожній області на один день повністю будуть зняті обмеження споживання. Оскільки в енергосистемі дефіцит потужності, спричинений російськими атаками, одночасно в областях, де не проводяться виміри в конкретний день, ліміти споживання можуть бути дещо знижені. Більш конкретну інформацію ви зможете отримати від обленерго в своєму регіоні. Але енергетики будуть робити все можливе, щоб споживачі не відчули додаткового дискомфорту через проведення вимірів.

Для чого потрібні виміри?

Завдяки цьому зможуть побачити, як поводяться споживачі, маючи постійний доступ до електроенергії. Таке дослідження, яке називається режимним виміром, дозволяє визначити, скільки саме зараз споживає кожна область за умови нормальної роботи енергосистеми. Такі вимірювання дадуть можливість враховувати при встановлені лімітів релокацію підприємств, міграцію населення, фактичні зміни в загальному рівні й структурі споживання.

На що вплинуть результати вимірів?

Отримані результати, які враховуватимуть зміни у кількості населення та у розміщенні підприємств, дозволять нам скоригувати обсяги лімітів для кожної області і забезпечити більш рівномірний розподіл наявної в системі потужності по регіонах.

У разі відсутності масованих атак на енергетичну інфраструктуру орієнтовний графік режимних вимірів такий:

 • - 8 лютого: Запорізька, Донецька, Миколаївська області;
 • - 9 лютого: Харківська, Херсонська, Хмельницька області;
 • - 10 лютого: Волинська, Київська області;
 • - 13 лютого: Вінницька, Кіровоградська, Чернігівська, Закарпатська області;
 • - 14 лютого: Полтавська, Черкаська, Рівненська, Луганська області;
 • - 15 лютого: Житомирська, Івано-Франківська, Сумська, Тернопільська області;
 • - 16 лютого: Дніпропетровська область;
 • - 17 лютого: м. Київ, Чернівецька область;
 • - 20 лютого: Львівська, Одеська.

— Разом із тим зазначаємо, що у випадку повторення росією масованих ракетних обстрілів по енергетичній інфраструктурі та, як наслідок, виникнення значного дефіциту доступної потужності в енергосистемі України, проведення режимних вимірів мають бути перенесені до стабілізації ситуації, — додають у компанії

Нагадаємо, виміри погодинного навантаження електроенергії відтермінували

Додамо інформацію про графіки погодинного знеструмлення, які діятимуть протягом 7 лютого

Читайте також:

Махнівське «Джерело» має заборгованість за спожиту електроенергію. Жителів просять заплатити за воду

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up