«Лікар поруч з пацієнтом»: козятинська міська «первинка» отримала два автомобілі
В автопарку Козятинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги поповнення: 2 автомобілі Renault Duster
Про це йдеться на сторінці КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"
— Втілили в реальність проект, що виграв в конкурсі Вінницької обласної ради «Комфортні громади».
Дякуємо Вячеславу Соколовому - голові Вінницької обласної ради, Тетяні Єрмолаєвій - голові Козятинської ТГ, та нашим партнерам ТОВ «Сігнет-центр», ТОВ «СОКА Україна», ФОП Скляров В.В.Далі - більше! — йдеться в дописі
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
-
Ірина БондарЗначит в нашем селе не так всё и плохо,раз транспорт покупают,а вот куда ездят это вторая сторона вопроса. -
Сергій Анатолійович ФарафоновЦе тій що котельні віджала? -
Meni MamontЧасто їхній транспорт стоїть біля фори,атб скупляються чим на визова їздять. -
Ирина КоростийА мне интересно, а хто на этом ездить будет и куда, неужели на вызова?