Коли вимкнули світло: поради, як зберігати продукти у морозилці та холодильнику

Коли вимкнули світло: поради, як зберігати продукти у морозилці та холодильнику
  • Через масовані російські атаки та відключення електроенергії по всій Україні, продукти у холодильнику та морозилці можуть зіпсуватися.
  • Розповідаємо, як підготуватися до цього та безпечно зберегти харчові продукти.

Охолоджені або заморожені продукти харчування можуть бути небезпечними для вживання у разі вимкнення електроенергії.

Ніколи не пробуйте їжу на смак, щоб перевірити її безпечність, якщо маєте сумніви — викиньте її.

Викидайте з холодильника продукти, що швидко псуються (м’ясо, рибу, нарізані фрукти та овочі, молочні продукти та їх залишки) через чотири години без електроенергії або джерела холоду.

Відео дня

Викидайте будь-яку їжу з незвичним запахом, кольором чи текстурою.

Також на сайті Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області надали поради, які допоможуть зберегти вашу їжу безпечною для вживання:

  • Подбайте про безпечну температуру в холодильнику та морозильній камері: у холодильнику має бути температура 4°С або нижче, а у морозильній камері - 0°С або нижче.
  • Підготуйтеся до надзвичайної ситуації, заморозьте контейнери з водою, щоб мати змогу зберегти температуру вашої їжі за температури 4°С або нижче, якщо вам доведеться виймати продукти з холодильника. За можливості, придбайте сухий або блоковий лід.
  • Коли електроенергію вже відключили, тримайте дверцята холодильника та морозильної камери закритими, так продукти залишаються безпечними до 4 годин у холодильнику, 48 годин у повній морозилці, 24 годин у напівпорожній морозилці.
  • Перевіряйте температуру продуктів, що зберігаються в морозилці або в холодильнику з додатковим джерелом холоду. Викиньте їжу, якщо температура вище 4°С. Це можна перевірити за допомогою термометра в холодильнику чи морозилці.
  • Ви можете безпечно повторно заморозити або приготувати заморожені продукти, які все ще містять льодові кристали або мають температуру 4°С або нижче.

У ніч з 10 на 11 листопада, нагадаємо, російський агресор знову завдав удару по об'єкту критичної інфраструктури у Вінницькій області.

 

Читайте також:

«ДроваЄ»: запрацював державний інтернет-магазин продажу дров для населення

Козятинський ЦНАП відновлює приймання заявок на послуги сервісного центру МВС

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up