Коли більшість вулиць темна, на інших вдень — світло

Коли більшість вулиць темна, на інших вдень — світло

У редакцію газети ”RIA-Козятин” зателефонувала мешканка вулиці В. Великого. Вона повідомила, що на згаданій вулиці третій тиждень горить світло. За її словами, вона телефонувала в різні інстанції

У електромережах їй повідомили, що ту лінію не обслуговують. У районній раді, що вулиця В. Великого відноситься до території міста. А в міській раді порадили звернутися на “гарячу лінію”. Вирішила наша співрозмовниця зателефонувати в редакцію газети. Вона, як звичайна жителька міста, не може зрозуміти байдужості чиновників, з якими спілкувалась. Чому вона телефонує в різні інстанції, а їй відповідають наче це її проблема? Адже це проблема всіх! Це наше місто.

Ми перевірили, на якій електролінії відбувся збій системи. Виявилось, що збій дала енергозберігаюча система, яка толком вулицю не освітлює. А щодо економії, то також є питання.

Ми зателефонували у міську раду. Там повідомили, що спеціалісти, які обслуговують вулицю В. Великого, відремонтують електролінію у вівторок, 31 липня. А до того часу чотири ліхтарі з 8-ми, що є на вулиці В. Великого будуть “горіти”.  

Відео дня

От тільки не погасло освітлення на вулиці В. Великого ні в день вівторка, ні в середу, 1-го серпня. Чи то досі шукають кваліфікованого майстра? Чи в міській раді зачерствіли байдужістю. А може лінія в міській раді не така вже й гаряча?

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (2)
  • Ирина Юхимец

    Вчора пізно поверталися додому , нарешті ліхтарі світяться вночі ! Щоправда незнаю чи перестали савтитися вдень !

    RIA-Козятин reply Ирина Юхимец

    Коли влада реагує на критику адекватно, значить ще не все так погано у нас  в Козятині
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up