Кого обрала Козятинщина? Перші результати голосування (Оновлено)

Кого обрала Козятинщина? Перші результати голосування (Оновлено)

Козятин голосував. Цієї неділі, 21 липня, відбулися парламентські вибори. Україна обирала Раду та нардепів. Голосували і козятинці. Як? Вже відомі перші цифри та фаворити від нашого 13-го округу з 73 районних дільниць.

Результати по району

Козятин голосував. Цієї неділі, 21 липня, відбулися парламентські вибори. Україна обирала Раду та нардепів. Голосували і козятинці. Як? Вже відомі перші цифри та фаворити від нашого 13-го округу з 73 районних дільниць. Станом на 20 годину неділі на Козятинщині по району проголосувало 16419 виборців. Це — 50,9%. По партіям козятинці в трійку лідерів увійшли «Слуга народу», “Українська стратегія Гройсмана” «Європейська Солідарність». По мажоритарникам лідитрує Юрій Максименко. Другий — Петро Юрчишин і третьою обраницею стала Ірина Колесник. 

По місту 

Відео дня

В оперативних не протокольних даних трійка лідерів має такий вигляд  “Слуга народу”4719, що в процентному відношенні 47. 95 %, на другому місці “ Українська стратегія Гройсмана” 1085 — 11.03 %. На третьому місці “Всеукраїнське об’єднання Батьківщина” 815 —  8.28 %

Дані, за інформацією керуючого справами виконкому козятинської міськради Сергія Заїчко

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up