Хто винен, коли діти жебракують

Хто винен, коли діти жебракують

Село Козятинського району в полі зору всього світу

Це не можливо вважати за успіх, оскільки мова йде про здавання в оренду дітей. Такий факт — реальна оцінка стану влади або ж скоріше свідчення її деградації. Випадок стався на Во́тчині (земельне володіння), що належить “Мафіку” з правом продажу, застави чи дарунку, з надзвичайним урожаєм.

32-річна Тетяна, жителька с.Марківці Махнівської територіальної громади, доведена до відчаю із-за бідності. Вона намагалась передати для праці по жебракуванню більш досвідченим фахівцям цієї справи своїх малолітніх дітей за доволі значну суму в день — до 5 тисяч гривень. На першій же спробі її “прийняла” поліція.

За словами пані Тетяни, тільки так вона могла підготувати старшого сина 6 років до школи та прокормити всю родину.

Відео дня

В результаті порушена кримінальна справа. Дітям грозить сирітство. Мамі — тюрма. Дивно, що народність ромів тисячі своїх дітей використовують для вказаного промислу і їх не чіпають жодні служби. Жодної кримінальної справи.

Знаковим є те, що подія має місце в селІ Марківці, де править і рулить процесом Мафік (там він господарює. Голові найголоватішої ради підзвітна адміністрація, яка безпосередньо має організовувати роботу щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх. Стаття 32 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” делегує повноваження сільському голові Махнівки створити опікунську раду. Така рада має перейматися соціально-незахищеними дітьми та родинами, в яких вони проживають. Вказана жінка, мати, була доведена до відчаю і вирішила заробити гроші сімейним підрядом.

— Колись разом з депутатами і працівниками сільської ради, членами опікунської ради мене неодноразово відвідував голова села (пан Лопатинський-прим. авт.), — каже Тетяна. — Допомагали завжди.

Двоє хлопчиків — 2-річного звати Коля, 6-річного — Рома. Спостерігати за такими сім’ями мала б сільрада. Наприклад, знати, чому Рома не ходив у дитсадок? Адже кожна дитина має бути охоплена дошкільною освітою.

— Саме за ці заслуги  голова села та секретар отримують премії? — обурено каже один з мешканців села пан Сергій. — По народному, вони — батько і мати громади, а ці діти, то їх внуки, що жебракують.

Відомо, що на даний час в Махнівську сільраду зараз навідуються журналісти і столичні і обласні, аби зібрати інформацію про такий випадок, але чиновники ховаються від преси.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (4)
 • Вова Полічков

  Нехай відхилиться завіса

  І стане ясно в чім причина,

  Який це виконком до Біса,

  Злодійська точно це " Малина".

        Там ледь не всі і навіть Ф"ют

         Не по-дитячому крадуть.

         Сашко Науменко "зразковий сім"янин"

         Герой епохи - мафії достойний син.

  Щоб в школі хабарі не брали

  І Боже борони не крали -

  Бере, краде один за всіх! - І сміх і гріх.

         Про Цеханівського давно не добре чуть,

         Що честі офіцерської не в нього варт шукати

         Професія є Батьківщину захищати,

         Але якщо її постійно розкрадати,

         То ти не воїн і, мабуть, злодійська зроду твоя суть.

  Не варто голову ламати,

  Хто тягне більше Шостак чи Христюк,

  Гроші на дотації в односельців повідбирати

  І долярами хабарики брати

      Та з револьвером землі у селян повіджимати

       І Марянчика в сізо зламати!

        Треба брати в руки добрий дрюк

          І гамузом від влади підарасів гнати.

  До місця, де їх будуть ждати

  Пан Рябченко, Цуркан і Мішка Лавренюк

  Та навіть сам Слободянюк.

  А слідом хай Чорти несуть

  Кузьмінського в ту саму путь!

         Хто винен? Ніде правди діти,

         Їх обирали Ми самі.

         Сидять при владі мафії кохані діти

         А треба, щоб сиділи у тюрмі...
 • Вова Полічков

  що може зробити корисного для громади бандитський виконком?
 • Влад Лісовий

  Українцям вкрай важливо перестати воювати з росією та вмирати на полі брані. Маєм боротись з ВЛАСНИМИ НЕДОСТАТКАМИ .Лише тоді переможем.Там наслідки на фронті в окопах.А причина тут .То ж куда ми ідемо
 • Олег Береза

  Про своїх дітей та внуків Кузьмінський дбає як працював у прокуратурі дочці купив особняк в центрі Козятина собі будинок та престижний автомобіль.За час роботи в Махнівській сільраді сину купив квартиру   у Вінниці та в селі будує ще одну хату Навіщо йому чиїсь проблеми? В медветверезнику такої можливості у нього не було.Прокуратура гарно навчила жити!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
19:44 У Козятині біля танка зіткнулося дві автівки. Є потерпілий 17:48 Юних козятинчан запрошують на виставку «Хто не любить літо? Літо люблять всі» 16:15 «Екіпажі мають бути ближче до людей — допомагати і дивитися за правопорядком» 15:00 Стоматології Козятина: де отримати якісні послуги? (партнерський проєкт) Від читача 15:38 Проект з кібербезпеки BRAMA запустили в Україні 13:00 Автобус Погребище-Козятин: маршрут відміняють, через його нерентабельність 12:08 «Для нас немає окремо 80-ої, 95-ої, 21-ої чи 120-ої бригади» 11:12 На хлопчика, який катався на велосипеді у дворі, наїхала автівка. З дитиною — все добре 10:33 Обсяг обмеження споживання збільшили: години відключення світла 20 червня 09:00 Як будують швейцарські будиночки за українськими цінами за 100 днів (Новини компаній) 08:07 Вночі Вінниччину атакували «Шахеди»: є пошкодження енергетичного об'єкта
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up