Хащі як були, так і залишились

Хащі як були, так і залишились
  • Два місяці тому ми писали про зарості на ПРБ.

  • Люди, які ходять через другий міст, поскаржилися, що за дитячо-юнацькою спортивною школою навіть страшно ходити, бо там повиростали височенні кущі.

  • Минуло два місяці, але нічого не змінилося

На початку липня до редакції газети «RIA-Козятин» зверталася козятинчанка Олена. Телефоном жінка розповіла нам, що на ПРБ виросли височенні хащі, в яких мешканці міста не лише залишають сміття, а й вживають алкоголь і справляють природні потреби. Йдеться про доріжку за парканом дитячо-юнацької спортивної школи, якою користуються козятинчани, щоб вийти на другий міст через залізницю.

«Раніше там стригли. Мені здається, що це вже другий рік вони його там не ріжуть. Якщо ви туди прийдете і подивитеся, ви побачите — там просто страшно. Спустишся і тих п’ять метрів пройдеш, щоб вийти, там такий закоулок. Бувало, як я вела дитину ввечері на англійську, мусила вертатися і обходити іншою стороною, біля «Барвінка», — розповідала нам тоді Олена.

Після телефонного дзвінка ми самі навідалися на ПРБ і переконалися, що тією стежкою, про яку розповідала нам наша співрозмовниця, справді доволі лячно йти. І мова йде про день, а як через ті хащаки ходити в темну пору доби — навіть уявити страшно. Височенні кущі скрізь, по обидва боки від доріжки, яка проходить поза парканом спортивної школи. А в хащах — чимало одноразових стаканчиків та пляшок з-під оковитої.

Відео дня

Тоді ми зверталися за роз’ясненнями до Управління житлово-комунального господарства і запитували, хто відповідає за благоустрій цієї території. В Управлінні ЖКГ нам сказали, що стригти кущі за парканом дитячо-юнацької спортивної школи має залізниця, позаяк саме залізничники відповідають за благоустрій цієї ділянки.

— Зовсім нещодавно ми направляли з цього приводу звернення. Можливо, вони ще не встигли відреагувати. Будемо нагадувати, — сказав нам тоді начальник управління житлово-комунального господарства Козятинської міської ради Іван Вовкодав.

Відтоді минуло вже два місяці. Днями ми були на ПРБ і побачили, що ситуація зовсім не змінилася — височезні кущі за парканом дитячо-юнацької спортивної школи як були, так і ростуть досі. І зовсім не помітно, щоб їх підстригали хоча б трохи.

Добре, що зараз осінь і з усіх тих кущів та низькорослих дерев через деякий час опаде листя, тому з хащаків залишиться лише сухе гілляччя, яке не буде створювати такий ефект тунелю, як зараз. Але є ще й зворотна сторона медалі — темніє з кожним днем теж все раніше і раніше. Якщо влітку о восьмій вечора був ще білий день, то зараз о тій же порі вже темрява.

Додайте сюди ще й те, що через хащаки тепер ходитиме ще більше козятинчан. Раніше цю лячну стежку можна було хоча б обійти, тому що більшість мешканців міста, які йшли з центру на ПРБ через вокзал, не піднімалися на міст, а йшли низом через переходку, яка веде на іншу доріжку, де таких заростів немає. Хоча службовим переходом через залізницю звичайним козятинчанам користуватися не можна. Та у понеділок, 18 вересня ми побачили, що переходку розібрали. Люди поки ще за звичкою йдуть по коліях, але їм не залишиться нічого іншого, як вийти на міст.

 

Читайте також:

«Проїхав сміттєвоз, зупинився і з нього витекла на дорогу така смердота, що мусила змивати шлангом»

У Козятинській громаді перевіряли водойми на бруд та бактерії. Результати

На Козятинщині розкладатимуть приманки від сказу для диких тварин

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач26

    Давайте краще запитаємо, коли буде зроблена переходка там. Бо зняти зняли, а зробити як слід то не дочекаєшся

keyboard_arrow_up