Доля села: Пузирки хочуть об'єднати з Глуховецькою ОТГ

Доля села: Пузирки хочуть об'єднати з Глуховецькою ОТГ

Відбулася зустріч приедставників району, фахівців та громади села

Жителям Пузирків розповіли про переваги об’єднання у сильну громаду. За словами експерта, сьогодні є можливості отримати додаткові кошти для відновлення інфраструктури села, відремонтувати школу, садочок, дороги та організувати якісні послуги для мешканців населеного пункту. 

— Дуже важливо об’єднатись до нового року, адже якщо громада приєднається після ухвалення бюджету на 2020 рік, то буде вимушена жити за рахунок коштів району. А ви розумієте відмінність – жити за власні кошти громади чи просити у району, адже ПДФО, за умов приєднання в поточному бюджетному році і до його завершення, фактично буде йти ще в район. Потім все стане на місця, але час буде втрачено», - зауважив в ході обговорення представник Глуховецької ОТГ Роман Гнатюк.

Як повідомляє козятинська РДА, учасники зібрання активно обговорювали переваги об’єднання, висловлювали побажання, побоювання, хтось з недовірою поставився до пропозицій, але більшість підтримала ініціативу рухатись далі і створити робочу групу, що у короткі строки проведе опитування людей стосовно приєднання, а також попрацює з місцевими депутатами.

Відео дня

Голові сільради запропонували винести результати обговорення та думку громади на найближчу сесію — 9 серпня

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up